Články - sekce Klub


 • V neděli 25.11.2012 od 19:30 hodin nás ve Sportovní hale Slavia v Edenu čeká po delší době domácí utkání, tentokrát proti týmu Nejzbach Vysoké Mýto. Přestávku ligové soutěže během Mistrovství světa v Thajsku jsme vyplnili dohrávkou odloženého utkání s Démony Česká lípa,
    Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 19.11.2012

  Zatímco fotbalové soutěže pomalu končí, futsalé soutěže jsou na vrcholu svých sil. Naše A mužstvo se již zítra chystá vyjet do Chrudimi, pokusit se o zázrak, na konci týdne v neděli jej pak v domácím prostředí čeká Nejzbach Vysoké Mýto. V tomto utkání budeme určitě chtít potvrdit vysokou výhru
    Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 8.11.2012

  Zápas o bytí a nebytí sehrajeme v sobotu 10.11.2012 od 20:30 hodin v České Lípě proti nováčkovi Chance Futsal Ligy, místním Démonům. Ti jsou prozatím bez bodu na posledním místě tabulky, my jsme však na příčce hned nad nimi s pouhým jedním bodem za remízu 0:0 v prvním ligovém kole na Kladně. Cíl je tedy jasný, a...   Více »
  Kategorie: Klub
   

 • Los semifinále Poháru FAČR k nám velmi příznivý nebyl, neboť nám přisoudil nejtěžšího možného soupeře, kterým je úřadující několikanásobný mistr České republiky Era-Pack Chrudim. Takže buďme realisté. Sice každé utkání začíná za stavu 0:0, ale postoupit do finále této soutěže bude pro...   Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 25.10.2012

  Balticflora Teplice nepůsobí na české ligové scéně dlouho, zaznamenala však významné úspěchy. Hned ve svých dvou prvních sezónách pokaždé trápila Era-Pack Chrudim ve finálových sériích. Nedostatek financí způsobil to, že si teplický klub nyní klade nižší cíle, přesto doposud patří k...   Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 4.10.2012

  V pátek nás čeká další domácí utkání, tentokrát se od 20:00 hodin střetneme s Benagem Zruč nad Sázavou, kterému se v této sezóně prozatím velmi daří. V našem prvním domácím představení jsme minulý pátek v derby podlehli Bohemians 1905 2:4. Největším zklamáním však...   Více »
  Kategorie: Klub
   

 • Příští týden v sobotu jsme měli sehrát utkání na půdě nováčka z České Lípy, místními Démony. V tomto víkendu však odjíždí na turnaj do Německa česká reprezentace do 21 let, kterou vede zároveň trenér našeho A týmu Martin Brychta. V nominaci výběru je Ondřej Míča, jak jsme již informovali....   Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 20.9.2012

  Hned na úvod sezóny nás čeká pravý futsalový svátek. V pátek se poprvé v letošní sezóně představíme ve 2. kole v domácím prostředí, a hned to bude derby s Bohemians 1905! Soupeř se v loňské sezóně probojoval až do finále proti Era-Packu Chrudim, a tak o tom, kdo do utkání vstoupí jako jasný favorit...   Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 14.9.2012

  Dnes jednotně ve 20:00 hodin zahájí všemi zápasy 1. kola ročník 2012/2013 Chance futsal liga. Naše mužstvo se představí na Kladně proti místnímu SAT-ANu, který bude v utkání favoritem. Kvalitní stabilizovaný kádr, vedený pověstným motivátorem Petrem Hlaváčem, byl ještě posílen o Junka z Bohemians, a vzhledem k tomu,...   Více »
  Kategorie: Klub
   

 • V pátek 14. září ve 20:00 hodin začnou v jednotný čas všechna utkání nového ročníku Chance Futsal Ligy. Naše mužstvo se představí proti mužstvu, se kterým jsme v uplynulém ročníku končili. V domácím prostředí, před výbornou návštěvou, v bouřlivé atmosféře obou kotlů, jsme remizovali se SAT-AN Kladno...   Více »
  Kategorie: Klub
   

 • V pátek 17. srpna 2012 od 20:00 hodin sehrajeme ve sportovní hale v Edenu velmi zajímavé přípravné utkání. Naším soupeřem bude výběr nejlepších světových streetfotbalistů. Někteří z nich působí i v reprezentačních futsalových výběrech svých zemí, jako například Leamssi z Belgie. V týmu soupeře...   Více »
  Kategorie: Klub
   

 • Po červnovém losování ladily kluby konkrétní termíny rozpisu utkání nejvyšší futsalové soutěže a ty nyní mají k poslednímu připomínkování. Nový ročník Chance Futsal ligy ročníku 2012/2013 odstartuje v pátek 14. září. V rozpisu mohou kluby naposledy upravit případné nesrovnalosti....   Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 25.6.2012

  V pátek 14.9.2012 ve 20:00 hodin má jednotný výkop celé první ligové kolo nejvyšší futsalové soutěže. Naše mužstvo se představí na Kladně. Hned ve druhém kole se pak uskuteční první derby s Bohemians 1905, které se bude hrát v našem domácím prostředí v Edenu. Termínová listina tak začíná...   Více »
  Kategorie: Klub
   

 • Spolupráce a hráčská pomoc klubu sálového fotbalu Chemcomexu byly jedním z aspektů, které v loňské sezóně pomohly udržet naše mužstvo v nejvyšší soutěži. S vedením tohoto klubu jsme si před sezónou řekli, že po jejím uplynutí vyhodnotíme přínos pro jednotlivé strany, a podle toho pak učiníme dohodu,
    Více »
  Kategorie: Klub
   

 • Komise futsalu, nejvyšší futsalový orgán, vyhlásil naše utkání s Kladnem, které se bude hrát v pátek 23.3.2012 od 20:00 ve sportovní hale Slavia v Edenu, jako rizikové, a vzhledem k tomu, budou muset být přísnější i naše jinak poměrně benevoletní bezpečnostní opatření. Proč?
    Více »
  Kategorie: Klub
   

 • Před námi jsou poslední dvě kola základní části nejvyšší futsalové soutěže Chance Futsal ligy 2011/2012. Obě mají jednotný čas výkopu a to pátek od 20:00 hodin. My se představíme v pátek 16.3 ve Zruči nad Sázavou a v posledním kole doma ve sportovní hale Slavia, v pátek 23.3, proti Kladnu.
    Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 3.3.2012

  Firma Ticket Pro patří na českém trhu k největším distributorům vstupenek na sportovní i kulturní akce. Nás může těšit, že jsme s touto firmou podepsali smlouvu o spolupráci, a Ticket Pro zařazuje vstupenky na Slávistický
    Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 1.3.2012

  S hlubokým pohnutím v srdci oznamujeme, že 29. února 2012 se po dlouhé a vážné nem... :)) známosti oženil kapitán mužstva Tomáš Matějka, se svojí přítelkyní Kristýnou! Blahopřejeme za celé mužstvo! A proč toto zvláštní datum? "Slavit budeme jednou za čtyři roky a já nebudu
    Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 1.3.2012

  V pátek nás od 19:30 čeká v Brně souboj s aktuálně druhým celkem ligové tabulky, Tangem Brno. Naše šance prodloužit úspěšnou sérii v podobě tří výher v řadě se však značně ztenčuje. Marodka týmu se po derby opět rozšíříla, a ke zraněným Holečkovi a Hrdinovi se zařadil
    Více »
  Kategorie: Klub
   
 • Vloženo dne: 19.2.2012

  Firma JS AGENCY, která obléká naše A mužstvo, se rozhodla v rámci úspěchu kterého dosáhlo naše juniorské mužstvo v kategorii U-16, vybavit tento tým pro Final Four novou sadou tradičních "sešívaných" dresů od firmy ROYAL, ve kterých hraje naše první mužstvo. Představit se
    Více »
  Kategorie: Klub
   
Strana: << předchozí   1.... 12 13 14 15 16 17 18 19 

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700