Články - sekce Junioři

 • Vloženo dne: 27.8.2013

  V pátek 30.8.2013 zahájí ve 20:30 hodin ve sportovní hale Slavia svou přípravu na sezónu také juniorské týmy. Trenérský realizační tým posílil Petr Svoboda. Dlouholetý úspěšný futsalový hráč, který je znám ve futsalových kruzích spíše pod přezdívkou "Bobík"...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: Tereza Karpíšková Vloženo dne: 22.2.2013

  V sobotu 16.2. 2013 vyvrcholila sezóna 1. ligy juniorů. V otrokovické hale se sešly čtyři nejlepší týmy do osmnácti let a čtyři mužstva do šestnácti let. O titul mistra České republiky se bojovalo již od dopoledních hodin a kolem druhé hodiny byla známa jména finalistů. Do finále U-16
    Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: eFutsal.cz Vloženo dne: 20.2.2013

  Před několika měsíci se futsal zabydlel v magazínu České televize Time out, což je skvělou prezentací našeho sportu a autorům za to patří velký dík. Poslední z těchto pořadů se věnoval především reprezentačnímu přátelskému utkání se Srbskem, jeho úvod ale patřil finále
    Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Vloženo dne: 19.2.2013

  V loňské sezóně se nám poprvé podařilo postoupit do finálových bojů o titul Mistra České republiky v juniorských soutěžích, a hned z toho v mladší kategorii do 16 let byl stříbrný úspěch. Ten jsme letos dokázali zopakovat. V U18 bylo nad naše síly pouze Tango Brno,
    Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Vloženo dne: 15.2.2013

  V sobotu 16.2 se v Otrokovicích uskuteční finálový turnaj juniorské 1. ligy, a jak jsme již několikrát informovali, své želízko v ohni bude mít i Slavia. Ve starší kategorii U18 vyhrálo naše mužstvo "českou" skupinu Západ, a z prvního místa postoupilo do finálového turnaje. V něm se v semifinále utká s druhým...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 31.1.2013

  Vinou zranění a omluvenek jsme do posledního turnaje v kategorii U-16 nastoupili s torzem týmu a pouze s šesti hráči do pole, což se zejména v prvním utkání s domácím Chomutovem projevilo a po naprosto zbytečných chybách jsme prohráli největším rozdílem v sezóně. Chomutov tak zaslouženě postoupil na Final four v této věkové...   Více »
  Kategorie: Junioři
   

 • Před juniorským týmem U18 nyní stojí vyvrcholení sezóny v podobě finálové části Final Four a boje o titul Mistra České republiky, realizační týmy však již nyní začínají skládat a připravovat týmy pro nadcházející ročník 2013/2014. V kategorii U18 máme i pro příští sezónu...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: Jaroslav Pytloun Vloženo dne: 28.1.2013

  Včera po uzavření posledního kola 1.ligy juniorů skončilo naše nově budované mužstvo U-16, kde většina hráčů má dobrou perspektivu do budoucna a část hráčů bude přecházet na podzim i do U-18, v tabulce Západní osmičlenné skupiny na slušném pátém místě se čtvrtou nejlepší defenzivou a pátou nejlepší...   Více »
  Kategorie: Junioři
   

 • Již před posledním turnajem měla naše U18 postup do závěrečného finálového turnaje, který bude soubojem o titul Mistra České republiky jistý, a zdálo se, že se tak stane z druhé postupové pozice. Včerejší dvě remízy doposud vedoucího Kladna nám však před dnešními dvěma posledními zápasy otevřely možnost,...   Více »
  Kategorie: Junioři
   

 • Komise futsalu FAČR rozhodla na základě výběrového řízení na pořadatelství finálového turnaje 1.juniorské ligy futsalu U-16 a U-18 pro ročník 2012/13 o přidělení pořadatelství Krajské komisi Zlín, která uspořádá "Final four" v sobotu 16.2.2013 ve sportovní hale v Otrokovicích. Komise futsalu vyhodnotila všechny...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 15.1.2013

  Skvělé! Skvělé! Skvělé! Po loňské premiérové, a hned stříbrné účasti ve Final Four juniorských soutěží, naše mužstvo opět postupuje do finálové části nejvyšší juniorské soutěže, a bude bojovat o titul Mistra České republiky, tentokrát v kategorii U-18. Stalo se tak vzhledem k ostatním výsledkům...   Více »
  Kategorie: Junioři
   

 • Naše předposlední představení na domácí palubovce v pražském Edenu v rámci nejvyšších juniorských soutěží nám výsledkově příliš nevyšlo. U nově vytvořené U16 se postup nečekal, ve starší kategorii jsme si však cestu za postupem poněkud zkomplikovali. Především ztráta bodů s Českou Lípou...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 17.12.2012

  V prvním domácím turnaji hraném ve sportovní hale Slavia nás čekali v obou kategoriích tři soutěžní utkání, tedy velmi náročný program. U18 nakonec získala vynikajících devět bodů, i když se ve všech třech zápasech na výhru velmi nadřela, a vítězství se nerodila snadno. V mladší kategorii
    Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 11.12.2012

  Druhým turnajem pokračovala juniorská liga. Opět jsme nehráli v domácím prostředí, ale tentokrát se naše týmy do 16 a 18 let představili na plzeňské palubovce. Zatímco U16 potvrdila, že se teprve hledá a skládá dohromady, z hráčů ročníku 1997, tedy o rok mladších než nám regule umožňují
    Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 24.11.2012

  Svým prvním turnajem byla o tomto víkendu zahájena nejvyšší juniorská soutěž v kategoriích U-16 a U-18. Nově tvořící se tým do 16 let ve své premiéře po boji poměrně nešťastně podlehl ve své kategorii Olympiku Mělník. Ve druhém utkání si však již jak se říká spravil chuť a deklasoval Českou ...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Vloženo dne: 15.11.2012

  Již za čtrnáct dní v sobotu 24.11.2012 vstoupí do bojů o mistrovské tituly i juniorské týmy. Začne totiž nejvyšší futsalová soutěž v kategoriích U-16 a U-18. Mladší tým našeho klubu obhajuje titul Vicemistrů České republiky. Nejlepší hráči tohoto úspěšného mužstva, především Vandas,Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Vloženo dne: 12.10.2012

  Do nejvyšší juniorské futsalové sezóny vstoupíme sice až 24.11.2012 v České Lípě, příprava našich mužstev U-18 a U-16, které obhajuje titul Vicemistr České republiky, je v plném proudu. Hráči tvořící základ našich týmů jsou v plné zápasové zátěži v rámci Pražského přeboru...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Autor: eFutsal.cz Vloženo dne: 1.10.2012

  V páteční svátek 28.9.2012 se sešli opět po roce mládežníci do 18-ti let k úspěšnému a známému turnaji Indoss Cup, jehož startovní pole jako obvykle rozšířila i reprezentace do 19 let. Ta nakonec celý turnaj vyhrála, byť měla stejně bodů, jako druhé Tango Brno a třetí ERA-PACK Chrudim. V dresu reprezentace se představili někteří...   Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Vloženo dne: 30.3.2012

  Vážení sportovní přátelé. Po mnoha letech úsilí se letos poprvé podařil historický úspěch, a naše mužstvo v juniorské kategorii U-16 se nejen zúčastnilo finálového turnaje Final Four, ale bylo také velmi úspěšné a získalo stříbrnou medaili a titul Vicemistr České republiky.
    Více »
  Kategorie: Junioři
   
 • Vloženo dne: 25.2.2012

  Skvělé! Skvělé! Skvělé! Ve sportovní hale v Chomutově proběhl finálový turnaj Final Four juniorských soutěží. V kategorii do 16 let se představilo i naše mužstvo a nakonec získalo stříbrné medaile a stalo se Vicemistrem České republiky. Gratulujeme k tomuto fantastickému úspěchu hráčům,
    Více »
  Kategorie: Junioři
   
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 

PARTNEŘI KLUBU

 

Praha 10

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700