Články - sekce A tým

 • Vloženo dne: 21.1.2013

  Po výhře nad Pardubicemi jsme jeli na Benago v očekávání. Výkonem a nasazením jsme ale obrovsky zklamali, a umožnili domácím velmi snadno získat plný počet bodů. Zaslouženě. Soupeř i bez většího herního vypětí byl lepším týmem, my jsme se svojí statickou hrou plnou nepřesností a chyb nemohli na úspěch pomýšlet....   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Autor: Foto: Jiří Růžička Vloženo dne: 15.1.2013

  Oba týmy již dlouho dopředu věděly, že právě toto vzájemné utkání může mít v konečném účtování velmi významnou roli. Hra především v prvním poločasu tomu odpovídala. Ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Přesto se nebezpečné situace před oběma brankáři vyskytovaly, i když futsal, který by bavil i diváka...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Autor: eFutsal.cz Vloženo dne: 14.1.2013

  Nedělní dohrávka 14. kola 1. ligy přinesla výhru pražské Slavie, která znamená, že její soupeř z Torfu Pardubice se na druhé sestupové pozici začíná propadat a na nesestupové pozice stále více ztrácí. Veledůležité utkání po vyrovnané první půli pro sebe nakonec získali sešívaní, kteří...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 8.1.2013

  Na palubovku Bohemians jsme zajížděli s velkým odhodláním. Dva dny před utkáním na klubové večeři, jsme si v týmu vyříkali plno důležitých věcí, a bylo potěšující, že všichni se chtějí v roce 2013 za Slavii porvat o záchranu v nejvyšší soutěži. Odhodlání bylo vidět i na čtvrtečním předzápasovém...   Více »
  Kategorie: A tým
   

 • Od posledního utkání roku 2012 na domácí palubovce jsme očekávali mnoho. Vítězství, posun v tabulce směrem ke klidnějším vodám, lepší diváckou návštěvu, než nás v letošní sezóně provází, větší pohodu v mužstvu, a jisté uklidnění před druhou polovinou soutěže. Nestalo se nic,...   Více »
  Kategorie: A tým
   

 • Po jednoznačné prohře doma s Vysokým Mýtem, jsme jeli do Plzně s jasným cíle bodovat. Pevně jsme věřili, že nás nebude svazovat nervozita z televizních kamer, a urveme důležité body. A to se po nervy drásajícím závěru podařilo. Na začátku jsme sice inkasovali laciný gól, avšak v závěru jsme
    Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 28.11.2012

  Zmar, a opět nepřesvedčivý výkon, před prázdnými tribunami. Nelze hledat žádné výmluvy a mluvit o neproměněných šancích, či o tom, že máme opět na marodce pět hráčů kádru. Naše hra nemá kvalitní parametry, provází ji zmar, a vlastní nevynucené chyby. Začátek nebyl úplně špatný, vytvořili...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 20.11.2012

  Z utkání s fenoménem českého futsalu jsme body určitě nečekali, cíle jsme měli skromnější, a to vstřelit Era-Packu po pěti zápasech konečně branku. Bohužel se nepodařilo, a náš gólový půst proti Chrudimi narostl po prohře 8:0 na hrozivých šest utkání. Šance na vstřelení branky jsme však tentokrát měli veliké....   Více »
  Kategorie: A tým
   

 • Již tradičně se každý rok střetáváme s Indossem Plzeň v televizním utkání. Zatímco dvě sezóny po sobě se vždy hrálo na naší palubovce v Edenu, tentokrát se před kamerami České televize, která bude utkání v přímém přenosu vysílat na sportovním kanálu ČT 4, představíme na ploše našeho soupeře....   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 11.11.2012

  Vážnost utkání byla od začátku daná, a naplno bodovat pokud chceme hrát v lize důstojnou roli, bylo povinností. A tým k tomu tak přistoupil. Po většinu zápasu jsme byli tím, kdo diktuje tempo hry, a naštěstí stříleli i branky do sítě našeho bývalého brankáře Ondřeje Knoblocha, který předvedl
    Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 1.11.2012

  Do Teplic jsme opět necestovali v kompletním složení. Pro zranění nadále chyběl Srkal a Wojnar, Míča dal přednost tréninku velkého fotbalu, v sestavě se však již objevila nová posila Filinger. Toho trenér zařadil do čtveřice ke zkušeným hráčům Hrdinovi s Matějkou, na hrotu dostal příležitost Vandas. Ve druhé čytřce se opět objevil vedle základní...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Autor: tango-brno.cz Vloženo dne: 25.10.2012

  Náš kádr je od začátku sezóny doplněn především o velmi mladé hráče, kteří by se měli postupně zapracovávat do kádru A týmu. V něm je pouze úzké jádro zkušenějších hráčů, a pokud do něj zasáhnou zranění, je zle. I v současné "plné" sestavě máme problémy s konkurenceschopností...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 9.10.2012

  V utkání s Benagem jsme nebyli favoritem. Soupeř má velmi kvalitní tým, který ještě před naším vzájemným utkáním posílil náš hráč Michal Holeček, ovšem bez souhlasu našeho klubu. Vedení sice souhlasilo s přestupem, avšak logicky až po našem vzájemném utkání, což hráč ani...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Autor: Foto: Petr Popovič Vloženo dne: 26.9.2012

  Do Pardubic jsme jeli s nadějí, že dobré výkony na Kladně a v derby konečně přetavíme ve tři body. Úmysl nám začala hatit nemoc klíčového hráče Martina Hrdiny již před utkáním, kterého v sestavě nahradil Kroh, a na hřiště se podíval ve své ligové premiéře i Fischer. Utkání začalo z obou stran až příliš...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Autor: Foto: Stanislav Hladík, Petr Popovič Vloženo dne: 24.9.2012

  Bohemians 1905 vstupovali do utkání jako jednoznačný favorit, což potvrdili i v samotném utkání a zaslouženě zvítězili 2:4. My jsme však svojí kůži neprodali lacino, a ještě chvíli před koncem jsme sahali po bodu, který by byl pro nás velmi cenným ziskem. Vždy když jsme v utkání vyrovnali skóre, jsme velmi záhy inkasovali. Celé...   Více »
  Kategorie: A tým
   

 • Zodpovědný a pracovitý výkon, nás v úvodním kole proti favorizovanému Kladnu dovedl k získanému bodu, za ve futsalu poněkud netradiční remízu 0:0. Náš soupeř nejenže udržel v kádru opory Mullera, Fitzela nebo Chrobáka, ale definitivně z Bohemians získal také Šnídla s Junkem a byl tak favoritem. My jsme si byli vědomi síly...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 11.9.2012

  Ani ne přátelské utkání, ale spíše přípravné modelové utkání by se měl pojmenovat náš zápas s Olympikem Mělník v hale Slavie, které nakonec skončilo remízou 3:3. V utkání jsme vyzkoušeli kompletně celý kádr, který je k dispozici pro úvod nadcházejícího ligového ročníku....   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Vloženo dne: 19.8.2012

  V páteční podvečer jsme sehráli přípravné utkání proti netradičnímu soupeři. Týmu složenému z hráčů, kteří se s míčem opravdu umí "pomazlit", a pro něž je největší radostí s míčem žonglovat. Míčové triky a finesy byly vidět ve sportovní hale především ze strany našeho soupeře....   Více »
  Kategorie: A tým
   

 • ...skvělý zážitek a důstojné rozloučení se sezónou však ano. Přímý souboj o play-off jsme sehráli v posledním kole základní části s Kladnem, bohužel neúspěšně. V utkání jsme měli stálou převahu, vytvořili jsme si neskutečné množství šáncí, dlouho však střílel góly jen s...   Více »
  Kategorie: A tým
   
 • Autor: Jiří Baborák Vloženo dne: 19.3.2012

  Především v bojovnosti a chuti dostat se do play-off nás v pátek ve Zruči předčilo domácí Benago, které nakonec zaslouženě vyhrálo 4:2. Utkání komentoval trenér mužstva Jiří Baborák: "Zápas se nám nepovedl, bylo tam moc faktorů, které tým, jenž do té doby hrál jako jeden muž
    Více »
  Kategorie: A tým
   
Strana: << předchozí   1.... 13 14 15 16 17 18 19 20 

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700