Autor: Michal Pavlík Foto: Stanislav Musílek   Vloženo dne: 24.2.2015

V pondělní dohrávce 18. kola CHANCE futsal ligy hostila pražská Slavia východočeský Nejzbach Vysoké Mýto. Hosté potvrdili svou dobrou formu a zvítězili jednoznačně 7:2. Slavia, která bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži, si tak opět zavařila. Nejzbach vedl po první půli již 3:0, když se dvakrát trefil Semerád a jednou Vladyka. Po přestávce navýšil vedení Vysokého Mýta Sklenář, ale Brychta dokázal odpovědět a snížit na 1:4. Jenže Sklenář se rázem radoval znovu – 1:5. Poslední gól Slavie padl ve 25. minutě, kdy snižoval na 2:5 Vejvoda. Pak už se trefovali jen hosté. Z branky se radoval Formánek a hattrick uzavřel Sklenář!

SK Slavia Praha – Nejzbach Vysoké Mýto 2:7 (0:3)

Branky a nahrávky: 23. Brychta (Oliva), 25. Vejvoda (Novotný) – 2. Semerád (Münzberger), 4. Semerád (Münzberger), 16. Vladyka (Michalec), 21. Sklenář (Hrubý), 24. Sklenář, 27. Formánek (Hrubý), 32. Sklenář (Šabata). Rozhodčí: Cílek – Rybka. ŽK: Novotný - Vladyka. Diváci: 150.

Slavia Praha: Bartůněk (Roshan) – Homola, Vejvoda, Míča, Hrdina – Matějka, Brychta, Bozděch, Kosina – Oliva, Žampa, Novotný, Eisenreich. Trenér Martin Brychta.

Vysoké Mýto: L. Gerčák (Horyna) – Sklenář, Michalec, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek, Semerád, Šabata, Hanč, Münzberger, Hrubý. Trenér Roman Páral.