Články - sekce Fanoušci

 • Autor: slaviaultras.cz Vloženo dne: 12.3.2013

  V pátek od 20:00 hodin přivítáme ve sportovní hale Slavia Indoss Plzeň, v podstatě přímém souboji o záchranu, a nás velmi těší, že důležitost utkání vnímají i fanoušci, kteří se na zápas chystají v opravdu hojném počtu. Již jsme si několikrát vyzkoušeli, co podpora tribun znamená. Jak obrovský...   Více »
  Kategorie: Fanoušci
   

 • Fenoménem současné komunikace jsou sociální sítě. Náš klub aktivně provozuje svůj profil na Facebooku, a jsme rádi že to fanoušci vnímají, a neustále přibývá počet fanoušků stránky SK Slavia Praha Futsal. V současné době jsme se dostali přes číslo 2400 což je nejvíce z českých futsalových klubů...
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: eFutsal.cz Vloženo dne: 29.11.2012

  V sobotu se v rámci 10. kola Chance Futsal ligy uskuteční další televizní přenos z naší nejvyšší soutěže a domácí klub Indoss Plzeň si dal jasný cíl - pro utkání proti pražské Slavii chce zcela zaplnit halu. A věří, že se mu to podaří! Utkání se hraje v sobotu od 18:00 hod. v SH Slavia VŠ Plzeň a domácí...   Více »
  Kategorie: Fanoušci
   

 • Tradiční podpora "Fanatiků ze severu" nás velmi potěšila při včerejším utkání na půdě mistrovského Chrudimského týmu. Po sportovní stránce se v současnosti soupeři vyrovnáme velmi těžko, fanoušci však přesto naše mužstvo podporovali během celého utkání. I poté co jsme favoritovi podlehli 8:0
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Vloženo dne: 17.10.2012

  Potřetí v letošní sezóně se představíme v domácím prostředí. Pokud se tedy dá mluvit o domácím prostředí, neboť fandící fanoušci nám svojí přízeň prozatím nevěnovali, a i v derby s Bohemians měl v hledišti v naší domácí hale Slavia převahu zelenobílý soupeř. Pevně věříme,...   Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Vloženo dne: 20.9.2012

  Každé DERBY je v podstatě malým svátkem. Ve futsalové lize se budou hrát v letošní sezóně dvě, brněnské mezi Helasem a Tangem, a to naše pražské. Účastníky CHANCE futsal ligy jsou tradiční pražští rivalové, SK Slavia a Bohemians 1905. A již v pátek se střetnou poprvé, tentokrát v našem sešívaném...   Více »
  Kategorie: Fanoušci
   

 • BOJ O PLAY-OFF! Přímý souboj o elitní osmičku SK Slavia Praha - SAT-AN Kladno přinese poslední kolo základní části nejvyšší futsalové soutěže, které má jednotný výkop, pátek 23.3.2012 od 20:00 hodin. A oba kluby chtějí vyhrát. Ve hře je totiž nejen osmé, ale i sedmé místo, které znamená souboj s...   Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Vloženo dne: 8.3.2012

  V průběhu sezóny nebyly návštěvy příliš vysoké, a atmosféra utkání za uplynulými sezónami značně zaostávala. To se však změnilo. Proti Šumperku nás diváci skvěle povzbuzovali, a v derby s Bohemians, které se hrálo jako navazující na utkání Gambrinus ligy SK Slavia - Teplice,
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: www.slaviaultras.cz Vloženo dne: 7.3.2012

  Fandíte Slavii, ale jste zároveň hrdí na svůj národ? Milujete fotbal a fandění? Pak věnujte pozornost tomuto projektu! Jsme červení, modří i bílí. Jsme z Čech, Moravy i Slezska. Jsme malí i velcí, tlustí i hubení. Jsme ženy i muži. Fandíme Slavii, Plzni, Spartě, Baníku či Sigmě.
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   

 • Dnešní večer od 20:00 hodin dohráváme v Teplicích odložené utkání s místní Balticflorou. Partner našeho klubu firma NORD BUS, přichystala na poslední chvíli zajímavé překvapení. Mužstvo nepojede tradičně pouze mikrobusem, ale velkým klasickým busem pro 50 osob.
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   

 • Derby s Bohemians 1905 bylo původně naplánováno na neděli 26.2, na náš tradiční nedělní podvečer, s výkopem v 19:30 hodin. Zápas by však kolidoval s hokejovým derby Sparta - Slavia. Řešení jsme nalezli díky souhlasu Bohemians a vstřícnému postoji Komise futsalu v přesunu
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: SlaviaUltras.cz Vloženo dne: 26.11.2011

  V tomto týdnu proběhla schůzka TS s ředitelem futsalové Slavie. Téma bylo jasné, vymyslet reálnou formu podpory futsalového týmu. Síly slávistických fanoušků se v poslední době začaly štěpit do futsalu, volejbalu, házené a dalších malých sportů. Na každém utkání je sice někdo,
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Vloženo dne: 3.11.2011

  Jak již bylo mnohokrát opakováno, v neděli čeká všechny slávisty parádní program. Od 13:00 hokej, od 17:00 fotbal, a od 19:30 naše utkání s Balticflorou Teplice, ve sportovní hale Slavia v Edenu, pár kroků pěšky od fotbalového stadionu. Pro ty co půjdou na futsal poprvé, pro upřesnění,
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: SlaviaUltras.cz Vloženo dne: 3.11.2011

  Přátelé, na tuto neděli vyhlašujeme velkou slávistickou mobilizaci! Potřeba je každý z vás! Čtěte! Hoďme na chvíli za hlavu rozpory o slávistických majitelích, hoďme za hlavu rozpory o trenéru Strakovi, hoďme za hlavu antipatie mezi námi a pojďme v neděli, jeden vedle druhého, fandit!
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: SLAVIA.cz Vloženo dne: 3.11.2011

  EDEN – Slávistická neděle 6. listopadu nemusí pro fanoušky sešívaných končit fotbalovým utkáním s Viktorií Plzeň! Od 19:30 jste zváni do sportovní haly v Edenu na utkání futsalistů Slavie. Slávisté se střetnou s pátým týmem tabulky Balticflora Teplice.
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Vloženo dne: 2.11.2011

  Neděle bude pro slávistického fanouška opravdu náročným dnem, ale jistě v dobrém. Může totiž navštívit celkem tři po sobě navazující utkání. Vše začíná ve vysočanské aréně hokejem, HC Slavia se utká s Plzní. Ve fotbalovém Edenu pak od 17:00 hodin začíná fotbalové utkání,
    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 29.3.2011

  Jako poděkování za přízeň, a především pro pobavení všech sehrajeme v pátek 8. dubna 2011 od 20:00 hodin ve sportovní hale Slavia v Edenu exhibiční utkání proti Výběru fanoušků! Zástupce fandící fotbalové Tribuny Sever Strašák organizuje mužstvo, které bude soupeřem našemu futsalovému...   Více »

  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: Slaviafutsal.cz Vloženo dne: 8.11.2010

  Již ve středu 27.10.2010 měli fanoušci možnost po malém fotbalovém derby v Ondrášovka Cupu jít po skončení fotbalu fandit i futsalové Slavii. Tehdy se hrálo na Chodově derby s Bohemians 1905. Nyní v pátek 12.11.2010 je opět možné udělat si "sešívaný" den!

    Více »
  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 18.8.2009

  K dispozici jsou permanentní vstupenky na domácí utkání našeho mužstva pro sezónu 2009/2010. "Permice" je platná i pro všechna utkání play-off. Všem žadatelům, kteří poslali svou žádost na e-amilovou adresu: info@slaviafutsal.cz, budou ve středu odeslány. Na tomto emailu je možné vstupenky i nadále objednávat, tak jako prostřednictvím...   Více »

  Kategorie: Fanoušci
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 30.7.2009

  Již na utkání s Balticflorou Teplice jsme zaznamenali velmi příjemnou diváckou návštěvu, včetně malé skupiny fandících fanoušků. Vzhledem k úzké spolupráci se Strašákem, který se zásadní měrou podílí na fungování úžasného slávistického fotbalového kotle, který je bez...   Více »

  Kategorie: Fanoušci
   
Strana: 1 2 3 

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

 

Rychlý kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA o.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696  EČ: 140906
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Tel.:+420 728 171 713
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700