Články - sekce Články


 • Vzhledem k tomu, že soupeř hrající nižší soutěž nemá k dispozici vhodnou halu došlo k dohodě, že osmifinále celostátní části Poháru ČMFS sehrajeme v domácím prostředí sportovní haly Slavia v Edenu, a to již v pondělí 23. srpna 2010 od 20:30 hodin. Budějovický tým není žádný outsider. V jeho týmu se objevují hráči, kteří mají zkušeností s prvoligovým fotbalem, jako například Hrbáč nebo...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 18.8.2010

  Několik novinek připravujeme v nadcházející sezóně pro diváky ve sportovní hale Eden v rámci domácích ligových utkání našeho týmu. Tou první budou vystoupení taneční skupiny JIC TEAM v rámci poločasových přestávek, kteří svou produkci charakterizují jako neopakovatelnou taneční show, která je extrémně originální, maximálně extravagantní a v každém detailu nezapomenutelná. Pevně věříme, že diváci tato vystoupení ocení,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 16.8.2010

  První mistrovské utkání, a hned pražské derby s Bohemians 1905 ve finále Pražské části Poháru ČMFS. Taková byla premiéra Martina Brychty na lavičce našeho klubu v pozici hlavního trenéra. A jak je již v posledních utkáních naším zvykem, opět se nerozhodlo v základní hrací době, ale až v prodloužení. Jak říká nový hlavní trenér Martin Brychta v rozhovoru, atmosféra derby byla fantastická, ale nervózní byl pouze do úvodního...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 11.8.2010

  Kdo v úterní večer zavítal do nové chodovské haly rozhodně nelitoval. Téměř vyprodané hlediště, ve kterém oba tábory fanoušků skvěle povzbuzovaly své týmy po celé utkání, vidělo bojovné a dramatické utkání, které mělo všechny parametry derby, a bylo výbornou pozvánkou na blížící se ligový ročník. Hra byla mírně poznamenána začátkem přípravy, a tak ne každá akce vyšla dle představ hráčů a trenérů, přesto v této...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 10.8.2010

  MEKR´S s.r.o. je soukromá česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem spojovacího materiálu a kotevní techniky. Firma disponuje velkoobchodními sklady v Hradci Králové a Úpici, má vybudovanou vlastní síť regionálních prodejců a služeb využívají významní obchodní partneři a zákazníci ve strojírenství, elektrotechnice, hutnictví a automobilovém průmyslu. V minulém...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 8.8.2010

  V úterý 10.srpna 2010 od 20:00 hodin nás v nové sportovní hale Jižní Město na Chodově čeká první ostré utkání nadcházející futsalové sezóny. Sehrajeme zde finále pražské části Poháru ČMFS s Bohemians 1905. V nové chodovské hale budou hrát Bohemians i svá domácí ligová utkání, a stěhují se tak z částečně nevyhovující sportovní haly na Zeleném pruhu. O utkání je ze strany fanoušků velký zájem a...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 6.8.2010

  Vzhledem k tomu, že utkání mělo čistě přípravný charakter s cílem prověřit na obou stranách širší kádry mužstev a případné posily, domluvili se trenéři na poněkud netradičním časovém rozměru utkání. Hrálo se tak 2x 25 minut čistého času plus 2x 5 minut prodloužení bez ohledu na výsledek po padesáti minutách hry. Po nich jsme prohrávali 3:4, ale dvěma góly v prodloužení dokázali otočit na 5:4. I proto se mužstva dohodla...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 6.8.2010

  V 19:00 hodin, tedy ještě za plného denního světla, nedaleko sportovní haly v blízkosti Základní školy Vladivostocká, při cestě na utkání s Mimou Trnava, ve kterém měl nastoupit za naše A mužstvo a poté cestovat do Nymburka na soustředění reprezentace České republiky ve futsalu do 21 let, byl přepaden jeden z největších talentů našeho klubu, a možná i českého futsalu, Petr Zaletal (1993). Útočníci sebrali Petrovi finanční hotovost,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 6.8.2010

  Vzhledem k problémům týmu TVD Lvov s vízy do České republiky jsme panem Turišinem z Balticflory Teplice byli osloveni, zda se nechceme zúčastnit tohoto mezinárodního turnaje, kterého se účastní několik zahraničních špičkových týmů. Lvov však měl hrát svá utkání ve všední dny již v brzkých odpoledních hodinách, a tak jsme účast nemohli přijmout. Přesto touto cestou děkujeme vedení turnaje za pozvání, kterého si vážíme a...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 5.8.2010

  Na jednu stranu příjemné starosti, na druhou stranu těžké rozhodování čeká realizační tým, co se týče brankářského postu v našem klubu pro nadcházející sezónu. K dosavadní "jedničce" mezi tyčemi Ondřeji Knoblochovi, který bude hájit naši "svatyni" čtvrtým rokem, se do přípravy zapojili další velmi kvalitní brankáři, kteří by v jakémkoliv jiném ligovém mužstvu mohli zaujmout post klubové "jedničky". Ze své australské...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 4.8.2010

  Fotbalová Slavia nabízí prostřednictvím firmy Fanzone velké množství suvenýrů s červenobílou tématikou, kde by pár futsalových suvenýrů podobného druhu zcela zapadlo. Proto jsme se rozhodli přijít s úzkou, ale originální kolekcí, která nebude jen rozšiřovat škálu již tak dostatečného množství zboží, které zmiňovaná firma nabízí, ale pokusíme se jí obohatit a suvenýry nové a zajímavé. Jako první připravujeme bundu, jejíž...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 16.7.2010

  Za stejnou cenu 500,-- Kč jako v loňské sezóně, jsou již nyní v prodeji Permanentní vstupenky na novou sezónu. Držitele opravňuje ke vstupu na všechna utkání základní části 1. ligy, utkání play-off, i Poháru ČMFS. Ve spolupráci s pořadateli kulturních akcí, budou držitelé permanentních vstupenek průběžně losováni o různé ceny, mimo jiné o vstupenky na hudební festivaly, a protože jsou nám pořadatelé těchto hudebních akcí...   Více »

  Kategorie: Články
   

 • V úterý 10.srpna 2010 od 20:00 hodin nás v nové sportovní hale Jižní Město na Chodově čeká první ostré utkání nadcházející futsalové sezóny. Sehrajeme zde finále pražské části Poháru ČMFS s Bohemians 1905. Utkání se mělo hrát ve středu, pořádající klub Bohemians však o jeden den termín posunul na již zmiňované úterý. V nové chodovské hale budou hrát Bohemians i svá domácí ligová utkání, a stěhují...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 14.7.2010

  Chování v duchu fair-play je důležitým prvkem pro úspěšnou propagaci, rozvoj a angažovanost ve sportu. Cílem aktivit ve prospěch fair-play je posílení sportovního zápolení, jakož i slušného chování hráčů, funkcionářů a diváků. Ve svém úsilí o podporu fair-play připravila KF ČMFS soutěž FAIR PLAY, která se týká všech zápasů základní části 1. a 2. celostátní ligy a je založena na hodnocení, která provádějí delegáti...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 12.7.2010

  Po Ivo Ulichovi a Luďku Zelenkovi rozšíří naše řady další hráč, který se výrazně zapsal do historie fotbalové Slavie. Je jím bravurní technik Tomáš Kuchař, který "sešívaný dres" oblékal šest let v období od roku 1997 do roku 2003. Ve své kariéře nasbíral 199 utkání, v nichž nastřílel 17 branek. Oblékal imimo jiné i dres konkurenčních Bohemians, avšak nejlepší část své kariéry strávil v dresu Slavie. V současnosti hraje...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 11.7.2010

  Filipe Augusto Silva Meirelles je velmi nadějným brazilským mladíkem, který bude od září v Praze studovat. Jeho kariéra je doposud spíše fotbalová, v české republice již nějakou dobu strávil, a připravoval se s S.F.C. Opava. V rodné Brazílii oblékal dres týmu E.C. Sao Bento. Hráč je ročník 1991 a jeho předpoklady pro to, aby se stal platným futsalovým hráčem, jsou dle dostupných informací renomovaných odborníků velmi vysoké. V současné...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 30.6.2010

  K dnešnímu dni 30.6.2010 měly být nahlášeny všechny termíny základní části nadcházejícího ročníku futsalové nejvyšší soutěže. Některé kluby však přesné časy výkopů ještě nedodaly a tak termínová listina ještě není kompletní. Naši fanoušci však "jízdní řád" především domácích utkání již mohou číst v našem rozpisu. Nejzajímavější derby s Bohemians 1905 bude mít svou generálku již v srpnu v rámci finále...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 30.6.2010

  fkerapack.cz - Chrudimské vedení pomalu začíná odkrývat tajenku trenérského postu, který je pro veřejnost velkou neznámou. Pravdou je to, co bylo napsáno v jiných mediích, Martin Brychta v ERA-PACKu končí a je domluven s pražskou Slavií. V souvislosti s tím jsme s Martinem udělali krátký rozhovor, ve kterém nám přiblížil svůj pohled na celou situaci. Takto začíná na webu úřadujícího mistra článek,...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 29.6.2010

  Velký skok se povedl pražské Slavii v poslední části nejvyšší soutěže. Zatímco na sklonku zimy horko těžko bojovala o postup do play-off a ocitla se v něm jen díky překvapivé výhře na palubovce Benaga, play-off jí vyloženě sedla. Pražský tým se v ní probojoval až na konečnou čtvrtou příčku v ligové sezóně. Slavia, dříve SELP (nebudeme papouškovat jak to bylo na papíře, zaměřme se na fakta), má za sebou zajímavou sezónu....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 20.6.2010

  Novým trenérem našeho A mužstva byl po několika jednáních vedení klubu a oslovení možných kandidátů jmenován Martin Brychta, bývalý trenér Nejzbachu Vysoké Mýto, Torfu Pardubice, a v posledních letech především asistent trenéra Oty Stejskala v mistrovském Era-Packu Chrudim. Zároveň také již několik let vykonává funkci asistenta trenéra reprezentace České republiky do 21 let. Na lavičce chrudimského několinásobného mistra stál...   Více »

  Kategorie: Články
   
Strana: 1.... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  .... 19   

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700