Články - sekce Články

 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 17.9.2010

  Generální partner futsalové ligy připravil novou soutěž určenou hráčům první ligy v probíhající sezoně 2010/2011 s názvem Král střelců. Výhrou je exklusivní cena v podobě návštěvy kasina v Monte Carlu v doprovodu legendy Formule 1 - Davida Coultharda. Na nejproduktivnějšího střelce sezóny čeká v Monaku kromě návštěvy světoznámého kasina také večeře v luxusní restauraci. Firma...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 17.9.2010

  Fotbal.cz - To, že česká futsalová reprezentace má skvělé renomé, není třeba opakovat. Potvrzuje to i pozvání na další ročník turnaje Grand Prix v Brazílii. Pořadatelé totiž turnaj proti předchozím rokům trochu pozměnili a udělali z něj malé Mistrovství světa. Seznam jeho účastníků to jasně potvrzuje. Složení účastníků turnaje, který se letos bude konat 17. - 24. října 2010, je opravdu brilantní. Najdete...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 17.9.2010

  Program poločasové přestávky připravil pro dnešní večer Tomáš Valter, a bude opravdu zajímavý. Mimo vystoupení dívčí taneční skupiny Team GJ, jsou pro poločas připraveny soutěže a další zábava. Moderátorství se ujme fanouškovská hvězda Tribuny Sever "Strašák". Populární brankář Ondřej Knobloch se postaví fanouškům v brance při zahrávání pokutových kopů... Diváci a především fanoušci klubu se mohou těšit, že nudit...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 14.9.2010

  Možná nejdramatičtější sérii v historii futsalového play-off jsme v dubnu ve vyřazovací části uplynulého ročníku nejvyšší futsalové soutěže sehráli se soupeřem, který zavítá na naši palubovku v pátek 17.9.2010 v rámci 3. kola JETBULL FUTSAL LiGY. Výkop utkání je stanoven na 20:00 hodin. Ve zmíněné sérii se hrálo na maximální počet pěti utkání, a ve čtyřech z nich rozhodovaly o vítězi až...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 13.9.2010

  Ve 2. kole Jetbull Futsal ligy se zrodil první dvouciferný výsledek nového ročníku, o který se postaral úřadující mistr Era–Pack Chrudim. Ve Vysokém Mýtě padlo celkem dvanáct gólů, zatímco pardubický Torf se doma se Slavii střelecky neprosadil. Miloslav Růžička, trenér Torfu: „Chtěli jsme jít v úvodu utkání do vedení, což se nám však...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 12.9.2010

  Pardubice již druhým rokem hrají některá utkání v nafukovací hale, která je velmi specifická, a pro nejvyšší futsalovou soutěž ne příliš důstojná. Protože však Torf pochopitelně chce hrát v domácím městě, a ne hostovat v okolí, jako například v Heřmanově Městci, patrně nás ještě nějaká utkání v tomto nestandardním prostředí čekají. K zápasu jsme odcestovali bez zraněných Ulicha a Novotného. Trpělivě jsme se snažili...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 9.9.2010

  Pro ty co neviděli naše první utkání proti Nejzbachu Vysoké Mýto ve sportovní hale Slavia - Eden, ve kterém jsme zvítězili 4:2 a připsali si první důležité tři body do tabulky Jetbull Futsal ligy, jsme připravili krátký sestřih branek z tohoto utkání, které můžete shlédnout prostřednictvím serveru Youtube. Dále vás chceme seznámit s kompletními výsledky a statistikami prvního kola, ve kterém zaujala především výhra Indossu Plzeň...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 9.9.2010

  V sobotu 11.9.2010 od 20:00 hodin v netradiční a zvláštní nafukovací hale v Pradubicích (ul. V ráji 2766) sehrajeme 2. kolo JETBULL FUTSAL LiGY proti místnímu Torfu. Ten má k dispozici tým plný běhavých mladíků, který sice v prvním kole prohrál s Benagem ve Zruči nad Sázavou 8:1, avšak konečný výsledek zdaleka neodpovídal průběhu utkání, a tak nás nečeká nic snadného. Dostatečným varováním pro nás může být...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 8.9.2010

  Rehabilitace, regenerace, a řešení různých zdravotních obtíží trápí každý sportovní tým, snad ve všech odvětvích. Zvláště pak v našem sportu, kdy hráči mimo futsalu mají další navýšené zatížení působením v různých fotbalových soutěžích, kdy tím pádem "polykají" nejen zápasové ale i tréninkové dvojnásobné dávky. Proto jsme velmi rádi, že jsme uzavřeli dohodu s klinikou, která poskytuje komplexní péči ve směru...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 8.9.2010

  Futsalová Slavia Praha navazuje spolupráci s taneční skupinou Gabriely Jirákové. Team GJ Vám bude zpříjemňovat poločasové přestávky domácích zápasů ve sportovní hale Slavia - Eden. První vystoupení této taneční skupiny z Říčan uvidíte na vlastní oči v pátek 17.9.2010, kdy SK Slavia Praha od 20:00 hodin nastoupí proti Tangu Brnu, které jsme v nezapomenutelné sérii vyřadili v ČF play-off. Pevně věříme, že diváci tato vystoupení...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 6.9.2010

  Propagace a zviditelnění klubu se neobejde bez významných mediálních partnerů. Proto jsme velmi rádi, že můžeme představit jedno z nejposlouchanějších pražských rádií jako mediálního partnera našeho klubu, totiž Radio Bonton 99,7 FM. Pro posluchače budou připraveny soutěže o permanentky a suvenýry Slavie, a také o vstupenky nejen na futsalová utkání. Budete si moci poslechnout rozhovory s představiteli klubu, hráči, ale i fanoušky...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 5.9.2010

  Dlouhodobé problémy s patou zabránily Ivo Ulichovi absolvovat valnou část přípravy. V posledním týdnu se ale již cítil dobře, absolvoval tréninkové dávky, a pro utkání 1. kola Jetbull ligy proti Nejzbachu Vysoké Mýto byl připraven. Masér s lékařem, kteří jej na utkání připravovali však nalezli zánět většího rozsahu, a tak se Ivo převlékal z dresu zpět do civilu, a putoval do nemocnice, kde jej dokonce chtěli hospitalizovat! Nakonec...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 4.9.2010

  Náš tým vstoupil do nového ročníku 1. Jetbull Futsalové ligy důležitým vítězstvím. Na domácí palubovce v Edenu před slušnou diváckou kulisou zdolal nebezpečného soupeře a bronzový tým loňského ročníku Nejzbach Vysoké Mýto 4:2 (2:1). Vstup do utkání se lépe vydařil hostům, kteří se po dlouhém pasu Gerčáka a hlavičce Michalce dostali do vedení. Náš tým se nenechal zaskočit, po několika minutách vyrovnal po akci Pacheca ...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 3.9.2010

  V pátek 3. září 2010 od 20:00 hodin se poprvé a hned v domácím prostředí, představíme v novém soutěžním ročníku nejvyšší futsalové soutěže, ve sportovní hale Slavia v Edenu domácím divákům. Soupeřem nám bude třetí tým uplynulé sezóny Nejzbach Vysoké Mýto, v sestavě s několika hráči širšího kádru mistrovské Chrudimi, kteří jsou v tomto týmu na hostování. Pevně věříme, že nás při vstupu do nového...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 3.9.2010

  S mírnými komplikacemi, ale přece, jsou permanentní vstupenky pro zvýšený zájem fanoušků i v přímém prodeji. Aby nedocházelo ke zbytečnému navýšení ceny o provize, je možné si "permici" zakoupit v bistru Jack Daniels přímo ve vestibulu plaveckého stadionu Slavia, vedle sportovní haly kde hrajeme svá domácí utkání. Dále zde budou postupně doplňovány další suvenýry, pokud dáváte přednost přímé koupi, před internetovým eShopem....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 3.9.2010

  Hlavní reklamní tvář této zahraniční internetové sázkové kanceláře budou znát především znalci Formule 1. Z webové stránky společnosti se usmívá David Coulthard. Důležité je, že liga má konečně generálního partnera. Finanční plnění bude použito především na televizní projekt České televize. Futsal by se měl na ČT4 Sport objevovat v atraktivnějších časech, a také v pořadu Branky Body Vteřiny. Na včerejší tiskové...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 31.8.2010

  Jako posila pro nadcházející ročník nejvyšší futsalové soutěže přichází do našeho klubu Jiří Beránek, kmenový hráč divizní Slavie TU Liberec. Poslední jeden a půl sezóny však hrál za ligový Olympik Mělník, který z nejvyšší soutěže sestoupil a bude hrát 2. ligu Západ. Beránek patřil v Mělníku k oporám. Ve dvaceti šesti utkáních nastřílel 18 branek, což rozhodně není málo. Jeho herní projev, důraz, nebojácnost a...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 31.8.2010

  Tři dnes již naši bývalí hráči se stali součástí transakce, která se odehrála mezi naším týmem a městským rivalem Bohemians 1905. Ti celé léto mocně posilují kádr. Z Teplic přišel kapitán reprezentace Martin Dlouhý, z mistrovské Chrudimi Marek Kopecký, a nyní z našeho týmu dokonce tři hráči. Brankář Jaroslav Bellada byl v jednání s "klokany" již od loňské zimy, Petr Tichý u našich "sousedů" v průběhu loňské sezóny hostoval....   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Oldřich Pánek Vloženo dne: 27.8.2010

  V neúplné sestavě s několika mladíky, kteří v nejtěžší tuzemské zkoušce dostali příležitost ukázat své kvality, jsme na Mistra České republiky Era Pack Chrudim nestačili, a podlehli vysoko 13:3. Především úvody obou poločasů nám nevyšly a vždy jsme několikrát inkasovali v krátkém časovém sledu. Soupeř ukázal že je na sezónu a především UEFA Cup výborně připraven, a rozhodně zaujala brazilská posila Dentinho, jehož krátká...   Více »

  Kategorie: Články
   
 • Autor: Daniel Kolman Vloženo dne: 24.8.2010

  Jsme ve čtvrtfinále Poháru ČMFS, ale postup přes budějovický Absolut nebyl vůbec jednoduchou záležitostí, tak jak jsme ostatně předpokládali. Tým byť hraje Divizi ukázal, že dlouhodobá dobrá práce jeho vedení přináší výsledky v podobě organizovaného bojovného způsobu hry, kdy futsalovost nahrazuje fotbalovým umem jednotlivců. Na naší straně se ukázala klasická vlastnost našeho týmu. Proti silným soupeřům si dokáže "hrábnout"...   Více »

  Kategorie: Články
   
Strana: 1.... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  .... 19   

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
 • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
 • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
 • IČ: 26645696; EČ: 1409062
 • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
 • Uni Credit Bank: 2110673563/2700