Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 16.8.2009

Po převzetí kádru rozpadlého Eco Investmentu, dřívější Viktorie Žižkov, se do přípravy zapojilo nebývale velké množství hráčů i přes to, že jich několik odešlo, především do zahraničních klubů. Uplatnění jsme hledali hlavně mladým nadějím, se kterými do budoucna počítáme. I proto jsme uvítali navázání na dobrou spolupráci s Jiřím Baborákem a FK Mladá Boleslav, dříve TS Bakov nad Jizerou, který staví nový tým ve spolupráci s fotbalovým klubem, a co nejdříve by rád opět hrál nejvyšší futsalovou soutěž. Boleslavští fanoušci si ji jistě zaslouží.

Na hostování do Mladé Boleslavi tak míří Matěj Kracman, hráč který se již uplatnil v našem dresu v nejvyšší soutěži právě pod trenérem Baborákem, Jakub Tichý - mladý nadějný brankář z líhně juniorských týmů Eco Investmentu, Petr Jurčovský - nadějný obránce získaný z Olympiku Mělník, a Tomáš Koběrský - hráč, který se po vleklém zranění teprve dostává do formy.

Do SK Kladno, týmu který sestoupil z nejvyšší soutěže, pak míří další mladí nadějní hráči z juniorky Eco Investmentu Miki Wojnar a Jaroslav Kroh. Všichni hráči zde budou působit ve formě hostování.

Zužování kádru A týmu však ještě nekončí, a několik hráčů ještě na hostování minimálně pro první polovinu sezóny odejde.

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700