Vloženo dne: 14.8.2017

Brankář Michal Bartůněk, který slibně nastartoval svojí futsalovou kariéru v juniorských týmech Slavie, a sezónu a půl působil také v A týmu našeho klubu, kde výrazně z pozice brankářské jedničky přispěl k záchraně v nejvyšší soutěži v ročníku 2014/2015 přestupuje do Interobalu Plzeň.

Michal v loňskou sezónu strávil na hostování v Gardenline Litoměřice, kam si ho jako brankářskou jedničku přivedl tehdejší trenér severočeského klubu David Filinger. V konkurenci Johana Vavreka se však Bartůněk opět stěhoval spíše na lavičku náhradníků. Nyní tedy dostává další šanci ukázat, že je kvalitním gólmanem. Interobal Plzeň má nejvyšší ambice, kvalitní tým a vynikající zázemí. A vzhledem k tomu, že zde nakonec nebude působit loňská brankářská jednička Václav Kubíček, má Michal velkou šanci se prosadit.

I přes určité neshody, které měl Michal s vedením našeho klubu, mu přejeme v novém působišti hodně štěstí!

V dresu Slavie Bartůněk zasáhl do 33 ligových utkání.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700