Vloženo dne: 17.6.2016

Zranění Jana Lištvána, které utrpěl v semifinále se Zručí nad Sázavou po zákroku André Galvaa, se nakonec ukázalo jako velmi vážné. Mimo poranění postranních vazů, ukázala vyšetření také poškození křížového vazu, se kterým bude muset Jan Lištván podstoupit operační zákrok.

Od futsalu si tak levonohý hráč, který se jako opora týmu velmi výraznou měrou zasloužil o historický úspěch našeho klubu, bude muset na delší dobu odpočinout, a reálně jej na futsalové palubovce uvidíme až v roce 2017.

Jako vedení klubu SK Slavia přejeme Honzovi co nejrychlejší uzdravení a návrat na futsalovou palubovku. Byť hráč působil ve Slavii formou hostování, nadále počítáme s tím, že se vrátí do "sešívaného" dresu a bude dál "rozdávat futsalovou radost" našim fanouškům. Honzu i nadále považujeme za součást našeho týmu a věříme, že se oblíbený "Lištvi" vrátí ještě lepší a silnější.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700