Vloženo dne: 8.6.2016

Nejlepší střelec našeho týmu v základní části uplynulého ročníku Chance Futsal ligy Michal Salák, o němž se ve futsalových médiích spekulovalo, že by mohl opustit Slavii a zběhnout do tábora našeho tradičního rivala Sparty, zůstává věrný sešívaným barvám.

Díky historickému úspěchu klubu v podobě bronzové příčky se samozřejmě, díky kvalitním výkonům, zvedl zájem o naše hráče ze strany ostatních ligových týmů. Michalovou prioritou však bylo od začátku to, pokračovat nadále ve Slavii. K tomu dospělo i jednání mezi hráčem a klubem a Michal tak bude nadále hájit barvy mužstva, do kterého přišel před uplynulou sezónou po mnoha letech strávených v Balticfloře Teplice.

Michale ať se daří!
 
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700