Vloženo dne: 18.7.2015

Fanoušek Slavie a hráč, který již ve Slavii působil. Reprezentant Jiří Novotný, který poslední dva roky hájil barvy několikanásobného vicemistra České republiky Balticflory Teplice, kde byl velkou oporou, se po pěti letech vrací do našeho klubu. Jiří byl vedle Petra Olivy, Tomáše Matějky, Ivo Ulicha a dalších jedním z tahounů našeho slavného vítězství ve čtvrtfinále play-off nad Tangem Brno.

Mimo sešívaných barev si Jirka vyzkoušel profesionální angažmá v Polsku, v české futsalové lize pak hájil barvy Viktorie Žižkov, Eco Investmentu, Bohemianst 1905 a již zmiňované Balticflory Teplice.

Pevně věříme, že hráč Jirkových kvalit pozvedne naše mužstvo tabulkou výše, k čemuž by mu mimo našich kmenových hráčů mohly pomoci i další plánované posily, z řad hráčů s bohatými reprezentačními zkušenostmi.

Posily jsou výsledkem práce vedení našeho klubu, které dělá maximum pro to, aby naše věrné fanoušky mužstvo konečně odměnilo výrazně lepšími výsledky, než tomu bylo v posledních letech.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700