Vloženo dne: 21.12.2014

Naše letní posila Tomáš Pospíšil prožil na Kladně zvláštní chvíle. Tento velmi kvalitní fotbalista, kmenový hráč ligové Dukly Praha, se poměrně rychle etabloval v našem kádru a nutno říct, že učení futsalových návyků mu šlo velmi rychle. V podstatě se vypracoval ve člena základní sestavy našeho týmu a jeho výkonnost měla stoupající tendenci.

Pravidelně nastupoval i za náš B tým v Pražském přeboru, kde patřil k zásadním oporám, a střílel jeden gól za druhým. Za A tým však ne a ne se trefit. Až v pátečním utkání na Kladně střeleckou smůlu protrhl a vsítil svůj první ligový gól.

Bohužel však bude na delší dobu poslední. Tomáš hned na začátku ledna nastupuje do přípravy druholigových fotbalových Pardubic, kam se bude i stěhovat. Tudíž futsal půjde na nějakou dobu stranou.

Držíme Tomášovi palce v jeho novém fotbalovém angažmá a pevně věříme, že se do našeho sešívaného futsalového dresu zase vrátí. Za dosavadní odvedenou práci pro náš klub děkujeme!
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700