Autor: Slaviafutsal.cz   Vloženo dne: 11.3.2011

PražskýDeník.cz - V pátek 11. března startuje čtvrtfinálová série play off nejvyšší futsalové soutěže mezi týmy Era-Pack Chrudim a Slavii Praha. Era-Pack je favoritem. Poslední čtyři roky se všechny týmy nejvyšší futsalové soutěže mohou klidně stavět na hlavu, posilovat nebo trénovat o sto šest a stejně nic nezmění na tom, že prvenství bude slavit chrudimský celek. V tom by jim ráda zabránila pražská Slavie, která do vyřazovací části proklouzla po skvělém finiši, když z posledních šesti zápasů základní části hned pětkrát zvítězila.

„Uvědomujeme si sílu soupeře. Chtěli bychom být co nejdůstojnějším soupeřem a alespoň jednou zvítězit. Nejlepší by bylo vyhrát hned v pátek na jejich hřišti,“ plánuje jedna z opor sešívaného celku Tomáš Matějka.

Je vysoce pravděpodobné, že Východočeši vezmou titul znovu útokem. Ve sbírce jich už mají šest. Play off se hraje na tři vítězné zápasy, novinkou je, že v pořadatelství se týmy vystřídají po jednom utkání.

„Je to určitě lepší. Týmy se představí svým příznivců za stavu 1:0. Skvělé by pro nás bylo, kdybychom dokázali vyhrát první zápas,“ pokračoval ve smělých plánech Matějka.

Na nedělní střetnutí se v pražském Edenu očekává vysoká návštěva. „Hrajeme po fotbalovém zápase Slavie s Teplicemi, tak věříme, že nás v neděli večer přijde povzbudit co nejvíce fanoušků,“ přeje si slávistický bek.

A jaká by měla být vítězná taktika v duelu proti hvězdami nabitému výběru? „Musíme hrát aktivně. Zalézt do obrany a čekat na ně by byl náš konec. Nesmíme je nechat hrát jejich hru, na jejich hvězdy bude platit důrazná hra,“ dodal Matějka.

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700