Autor: Text a foto: fcbalticflora.cz   Vloženo dne: 8.3.2012

Dohrávané utkání 16. kola Chance futsal ligy mezi domácí Balticflorou a Slavií Praha patřilo ve středu „sešívaným“. V předposlední minutě rozhodli o svém vítězství 3:2 Fichtnerem při power play „vlků“. Teplice hrály v prvním poločase špatně. Bezkrevný výkon neplodil šance, brankář Krajč se nudil. V 10. minutě potrestal Balticfloru Cais, když překonal Kalinu. V 18. minutě přidal druhou branku Pražanů Šafránek a s domácími to vypadalo hodně špatně.

Ve druhé půli se „vlci“ vzchopili. Už v 21. minutě utekl Djatlov, přihrál před prázdnou branku Salákovi, který snížil na 1:2. Na čtvrtém mužstvu tabulky bylo vidět zlepšení a ve 30. minutě se po zásluze dočkali vyrovnání. Brankáře Krajče pokořil mladíček Konečný prudkou střelou pod „víko“. Teplice pokračovaly v náporu, o play off bojující Slavie byla pod tlakem. Domácí zkusili power play, jeden z hráčů Slavie musel navíc pod sprchy za druhou žlutou kartu. Balticflora ale přesilovku nevyužila. V předposlední minutě navíc inkasovala, když zkušený Fichtner poslal míč přes celé hřiště do prázdné branky.

Balticflora Teplice – Slavia Praha 2:3 (0:2)
Branky: 21. Salák (Djatlov), 30. Konečný – 10. Cais (Fichtner) , 18. Šafránek (Matějka) , 39. Fichtner (Matějka).
Balticflora: Kalina – Salák, Mamiyev, Konečný, Mažári, Fau, Kiliján, Tolstov, Djatlov, Pachomov. Na střídání připraven: Račuk.
Slavia: Krajč, Kučera - Matějka, Hrdina, Sop, Šafránek - Havrda, Fichtner, Rott, Cais - Vejvoda, Vandas.