Autor: Text: fkerapack.cz Foto: Ivana Hošková   Vloženo dne: 1.10.2011

Na úvod zápasu moderátor zápasu poprosil fanoušky v hale, aby ve stoje zatleskali ERA-PACKu za postup do ELITE ROUND. ERA-PACK začal hned v úvodu tlakem na slávistickou bránu. Pressing domácích znamenal nejen aut ale i vedoucí branku, o kterou se po perfektní nahrávce postaral Max – 1:0. Každý v hale očekával brankový ohňostroj, ale ERA-PACKu se v prvním poločase skóre navýšit nepodařilo.

Začátek druhého poločasu kopíroval úvod prvního. ERA-PACK hned kontroloval míč. Po rozehrávce se přesně k pravé tyči trefil Michal Mareš – 2:0. I nadále průběh zápasu kopíroval první poločas. ERA-PACK stále vytvářel jeden útok za druhým, ale narážel na dobře chytajícího Krajče, či na dobře přistupující bránící hráče Slávie. Po stále narůstajícím tlaku zakončuje po přesné přihrávce do prázdné brány Michal Mareš – 3:0.

Do zápasu se zapojili všichni hráči ERA-PACKu. V závěru druhého poločasu dostal na palubovce příležitost i Dobrovolný, který si po letní přípravě vydobyl místo v širším kádru „A“ mužstva.