Vloženo dne: 6.6.2013

První překvapení pro naše hráče je změna vybavení, která nás pro příští sezónu čeká. Ve spolupráci s naším partnerem firmou MEKRS, nás od nové sezóny bude oblékat německá firma JAKO. Ta se rozhodla vybavit naše mužstvo nejšpičkovější technologií, kterou v současnosti dodává fotbalovým týmům v Bundeslize. Hráči se tak mohou těšit na funkční trika pod dres, elastické spodní prádlo, teplákové soupravy a další vybavení vyrobené ze špičkových materiálů. A samozřejmě na nové dresy. Ty nejkrásnější dresy na světě, klasické sešívané červenobílé, bude firma vyrábět přímo v Německu, a speciální technologií bude přímo jejich součástí i reklamní potisk a čísla. Potisk tak dres nebude nijak zatěžovat na váze, ani omezovat jejich funkčnost.

Po dvou letech tak končí spolupráce s firmou JS Agency, která nám dodávala vybavení firmy Royal. Firmě a jejímu představiteli Janu Srbovi bychom touto cestou rádi poděkovali za výbornou spolupráci, která by jistě pokračovala, nebýt dohody s naším generálním partnerem firmou MEKRS, jejíž přání o změně vybavení jsme respektovali. Firmu JS Agency doporučujeme kterémukoliv sportovnímu klubu.
 
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700