Autor: Ondřej Zlámal   Vloženo dne: 11.2.2019

V úterý 12. února od 19:30 hodin hostí SK Slavia Praha v Edenu nejtěžšího možného soupeře – mnohonásobného českého mistra a účastníka UEFA Champions League – ERA-PACK Chrudim. Svěřenci trenéra Felipe Condeho v současném ročníku zatím neztratili ani bod. Slavia navíc nepůjde do zápasu v plné síle.

"Čeká nás nejlepší český futsalový klub v historii. Naše výkony proti silným celkům nejsou dobré. V úterý budeme chtít všem ukázat opak, že i nadále se s námi musí počítat. Bohužel nám bude chybět rozdílový hráč Radim Záruba, a teď se k němu přidala i další opora Martin Směřička. Při absenci těchto dvou opor a proti takto silnému soupeři musíme hrát daleko víc týmově než doteď,“ říká před utkání kapitán týmu Jan Homola. Jeho spoluhráči, o kterých mluví, budou chybět kvůli disciplinárním trestům.

Svůj hlas před utkáním přidává také trenér Chrudimi Felipe Conde, který sledoval poslední zápas Slavie proti Plzni v hledišti haly.

„Po dlouhé době bez mistrovského zápasu nás nyní čekají tři duely krátce za sebou. První pro nás znamená kvalitní test proti vynikajícímu soupeři. Poslední dva týdny jsme zapracovali na fyzické přípravě, vyzkoušeli si nové varianty útoků, které chceme využít v play-off. Zápas se Slavií bude skvělou možností na otestování věcí v praxi, a především k návratu do herního tempa. K soupeři máme respekt a budeme se snažit podat co nejlepší výkon."

Během utkání si fanoušci budou moci prohlédnout mistrovský pohár a zapojit se do soutěže na sociálních sítích, ve které budou moci vyhrát dres svého oblíbeného klubu. Slavia také připraví již tradiční losování vstupenek – tentokrát ceny věnuje společnosti Český svaz projektů a Fotbalservis.cz. Diváci tak budou moci vyhrát předplatné časopisů nebo míče Adidas.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700