Autor: Ondřej Zlámal   Vloženo dne: 12.11.2018

Po delší pauze mají slávisté před sebou hned dvě utkání v týdnu. Nejprve se ve čtvrtek představí na palubovce Interobalu Plzeň v televizním utkání, které má výkop od 20:15. V sobotu pak v Edenu od 13 hodin sehrají další domácí zápas proti Démonům Česká Lípa.

„V Plzni nás nečeká nic snadného, Interobal se po špatných výsledcích v úvodu sezony dává dohromady a bude chtít bodovat i proti nám. My jsme v těžkých zápasech v této sezoně ještě nebodovali, proto jsme odhodlaní to dokázat proti Plzni. Domácí budou hrát svůj typický agresivní a nátlakový futsal, na který jsme se na tréninku připravovali. Myslím si, že diváci v hale i u televizních obrazovek se mohou těšit na hodně atraktivní a napínavý zápas,“ vyhlíží čtvrteční utkání Martin Směřička.

Interobal nezačal soutěž vůbec dobře, na svém kontě má zatím jen dvě vítězství nad Helasem Brno a Libercem. Ten porazil v posledním kole vysoko 11:4. Hattrick si připsali hned dva hráči – reprezentant Michal Holý a Vojtěch Turek, který je v Plzni na hostování ze Slavie. Mezi další opory týmu patří také Michal Kovács a Zdeněk Sláma. Lukáš Rešetár, který přišel do Plzně před začátkem sezony z Chrudimi, je zraněný a působí jako asistent trenéra Davida Friče.

„Zápas se Slavií bude o proměňování šancí, o tom, jak k tomu přistoupíme, jak budeme agresivní. Nepočítám, že by v utkání bylo třicet, čtyřicet šancí. Bude jich málo a my se v nich musíme zachovat líp než s Libercem," uvedl před utkáním plzeňský trenér David Frič.

Plzeň patří v posledních letech k tradičním soupeřům červenobílých barev. Slávisté dvakrát za sebou svého soupeře vyřadili ve čtvrtfinále play-off, v loňské sezoně ale Plzeň dokázala obě vzájemná utkání v základní části vyhrát – 6:5 v Praze a 2:1 v Plzni.

Utkání vysílá přímým přenosem ČT Sport, výkop je ve čtvrtek 15.listopadu.

Hned v sobotu 17.11 pak Slavii čeká v domácím prostředí utkání s Démony Česká Lípa. To má s ohledem na hokejové utkání HC Slavia netradiční začátek již ve 13:00 hodin.
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700