Vloženo dne: 8.9.2016

Generálním partnerem klubu zůstává společnost CEFC, jejíž logo budeme nadále nosit na prsou. Děkujeme vedení fotbalové Slavie za podporu a vstřícný postoj k futsalu. Naše dobrá hra a fantastické bronzové umístění však futsalovou Slavii dostalo do podvědomí dalších velmi významných subjektů s nimiž jsme během léta jednali o případné podpoře. S velkou radostí můžeme oznámit, že v nejbližší době představíme další partnery našeho klubu, kteří jsou tak významnými subjekty v podnikatelském prostředí, že je pro nás vekou ctí jejich spojení se jménem Slavie a našeho klubu, který zaznamená i určité změny ve vlastnické struktuře.

Pevně věříme, že tato mimořádná a významná podpora bude mít velký pozitivní vliv na vývoj a další růst futsalového klubu SK Slavia Praha!
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700