Autor: Chancefutsalliga.cz   Vloženo dne: 23.2.2016

Dohrávku 7. kola CHANCE futsal ligy budou moct sledovat fanoušci futsalu živě na ČT Sport. Ve středu od 19.05 hodin hostí FK ERA-PACK Chrudim celek SK Slavia Praha. Oba celky se střetly poprvé v neděli v Edenu a Chrudim vyhrála nad oslabeným soupeřem jasně 10:0. „Výsledek byl jednoznačný. Hru jsme měli pod kontrolou. Slavia nastoupila v kombinované sestavě, což na nás nestačilo. S výkonem našich hráčů jsem naprosto spokojený. Po pauze byla vidět chuť hráčů,“ řekl po nedělním zápase sportovní manažer Chrudimi Petr Horák.

ERA-PACK půjde do boje v plné síle, ale stále ještě bez bratří Marešů. „Před středečním zápasem jsme o nikoho nepřišli. Všichni hráči jsou zdraví. Slavii bude chybět vyloučený Oliva. Počítám, že ve středu vyhrajeme, ale jakým rozdílem, to si netroufám odhadovat. Myslím si, že nás Slavia ničím nepřekvapí. Budeme chtít pobavit naše fanoušky v hale,“ dodal Horák.

„Jsme v těžké situaci,“ uvědomil si před televizním duelem prezident Slavie Daniel Kolman a vysvětlil proč: „Máme zraněné hráče, karetní tresty a do zápasu jdeme s tím, abychom ho přežili v nějaké seriózní podobě. Chceme odehrát utkání, za které se nebudeme stydět. Máme těžké období a jedno z nejdůležitějších utkání sezóny nás čeká v neděli proti Plzni. Naše priorita je tedy v neděli.“

Kdy si Slavia dokáže vylízat rány a nastoupit opět kompletní? „Doufám, že už se blíží konec lapálií. Stav Michala Saláka se radikálně zlepšuje,“ těšilo Kolmana, „V neděli proti Plzni ještě v optimálním složení nebudeme, ale pevně doufám, že kompletní už pojedeme příští týden do Brna na krokodýly.“

Pražané přišli o klíčové hráče Saláka, Novotného, Lištvána, Homolu i Olivu. „Není to jen o Salákovi a Novotném, kteří jsou zranění. Chybí nám i Martin Brychta, který měl parádní začátek sezóny,“ připomněl Daniel Kolman.

Foto: Petr Vančura
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700