Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 21.1.2015

Rádi bychom touto cestou před naším sobotním utkáním s Olympikem Mělník vyzvali fanoušky, aby respektovali naši výzvu, že politika a náboženství do sportu nepatří a vyvarovali se všech mimosportovních projevů tohoto směru. Jak vyplynulo z našeho prohlášení po utkání ve Zruči nad Sázavou, nechceme aby byl náš klub spojován s jakýmkoliv politickým, či náboženským postojem a směrem.

Dalším důvodem je možnost postihu našeho klubu, pokud by se tato výzva minula účinkem. Předmětem porušení řádů Svazu futsalu je ustanovení Stanov Svazu futsalu ČR, čl.2/7:
„SF ČR je neutrální v otázkách politiky a náboženství. Jakákoliv diskriminace země, osoby nebo skupiny osob kvůli jejich rase, etnickému původu, pohlaví, jazyku, náboženství, politickému přesvědčení apod. je v rámci SF ČR nepřípustná a podléhá sankcím“.

Pevně věříme, že situaci plně chápete, sejdeme se v hojném počtu, vědomi si důležitostí utkání pro klub, který máme všichni rádi a společně si užijeme zápas za ryze sportovního povzbuzování. Děkujeme za vaši podporu! 
 
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700