Vloženo dne: 29.1.2012

Byť byl nucen tým U-16 v předposledním kole juniorských soutěží opět nastoupit v okleštěné sestavě, zvádnul svojí roli skvěle, a vítězstvím nad Benagem a především druhým v pořadí ligové tabulky Mělníkem, si zajistil historický postup do finálového turnaje Final Four, tedy boje o ligový titul!!!! Olympik Mělník navíc podlehl i Bohemians, a mimo toho že si velmi zkomplikoval samotný postup, zajistil tím našemu mužstvu postup z prvního místa! Po sedmi neúspěšných letech, po které v juniorských soutěžích náš klub působí, jsme se tedy konečně dočkali. V nejtěžším roce fungování klubu, nám naše hráčské naděje, pod vedením triumvirátu Suchý, Pánek, Pytloun, udelaly obrovskou radost. Navíc se v U-16 dala dohromady mimořádná generace, která není bez šancí ani v samotném finálovém turnaji, a samotném boji o titul Mistra České republiky, který se uskuteční v sobotu 25. února 2012 v Chomutově. Před tím je však ještě nutné odehrát závěrečný turnaj základní části, který se uskuteční ve sportovní hale Jižní město Chodov. Ten však na našem konečném vítězství v "západní" skupině juniorské nejvyšší soutěže nemůže nic změnit. Gratulujeme a děkujeme.

V kategorii U-18 se na výsledcích podepsala účast nejlepších hráčů na soustředěních a utkáních fotbalu, ale také ztráta motivace. Škoda. Kdyby všichni hráči přistoupili k juniorské lize s takovým zapálením, kolektivním pojetím, a smyslem pro zodpovědnost jako v kategorii U-16, měli jsme ve Final Four zastoupení i ve starší kategorii. Takto se hráči o úspěch připravili sami, neboť v turnajích kde bylo mužstvo kompletní ukázalo, že i zde byl k dispozici výtečný kádr, plný silných osobností, které významně nakukují do A týmu.

1. liga U-18 skupina západ
sobota 28.1.2012 - SH Neratovice
Olympik Mělník - Bohemians 1905 8:0
Benago Zruč n/S. - Slavia Praha 3:1
Olympik Mělník - Slavia Praha 2:0
Benago Zruč n/S. - Bohemians 1905 6:1

1. liga U-16 skupina západ
sobota 28.1.2012 - SH Neratovice
Olympik Mělník - Bohemians 1905 0:3
Benago Zruč n/S. - Slavia Praha 1:9
Olympik Mělník - Slavia Praha 3:6
Benago Zruč n/S. - Bohemians 1905 1:7

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700