Autor: Chancefutsalliga.cz   Vloženo dne: 20.4.2017

Druhým zápasem pokračuje ve čtvrtek od 20 hodin čtvrtfinálové série play off CHANCE futsal ligy mezi Slavií Praha a Interobalem Plzeň. Duel bude hostit pražská hala v Edenu a vy ho budete moci sledovat živě prostřednictvím našeho vylepšeného streamu.

Zápas budou vysílat hned dva kanály. První je prostřednictvím live sázek na CHANCE.cz a druhý na LivesportTV. Nepůjde však o obyčejný stream. „Chtěli jsme se co nejvíce přiblížit televiznímu utkání, aby se divák nenudil o přestávce, ani během zápasu,“ prozradil PR manažer Svazu futsalu Michal Pavlík.

On sám bude zápas komentovat. Rozhovory přímo z plochy haly v Edenu vám zprostředkuje po prvním poločase i po skončení utkání Radek Klier. O přestávce stream vypínat nemusíte. A neměli byste. „Připravili jsme program po vzoru hokeje, kdy komentátor s hostem na tribuně hodnotí průběh první půle. Do toho vám budeme pouštět reportáže a ohlasy z právě probíhajícího play off,“ naznačil Pavlík.

Po celý přenos nebudou chybět ani opakované záběry přesně tak, jak jste z televize zvyklí. Takže pokud nedorazíte do haly v Edenu, žhavte internet. Zápas začíná ve 20 hodin.

První duel této série vyhrála Slavia v prodloužení 4:3 a přivezla si v pondělní z Plzně náskok. A co řekli oba trenéři před čtvrtečním mačem?

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Už před začátkem série jsem říkal, že nás čekají vyrovnané zápasy dvou dobře připravených týmů, a to se v Plzni jenom potvrdilo. Utkání už asi nemohlo být vyrovnanější. Měli jsme v utkání několik fází hry, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře a on nás za to potrestal. Musíme ve čtvrtek ještě na těchto momentech zapracovat. Věřím, že nás dorazí podpořit fanoušci a pomohou nám získat další vítězství.“

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Pojedeme na Slavii sebevědomě, protože nemusíme mít z ničeho strach. Z posledních čtyř poločasů jsme byli jeden horší, jeden lepší a dva poločasy byly naprosto vyrovnané. Jediné, co oproti pondělku musíme zlepšit je koncentrace při bránění standardek soupeře a proměňování šancí. Věřím, že nás přijede podpořit i hodně našich fanoušků a vytvoří nám takřka domácí atmosféru i v Edenu.“

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň
(čtvrtek 20:00, SH Eden, živě www.chance.cz a www.livesporttv.cz)
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700