Autor: www.slaviaultras.cz   Vloženo dne: 7.3.2012

Fandíte Slavii, ale jste zároveň hrdí na svůj národ? Milujete fotbal a fandění? Pak věnujte pozornost tomuto projektu! Jsme červení, modří i bílí. Jsme z Čech, Moravy i Slezska. Jsme malí i velcí, tlustí i hubení. Jsme ženy i muži. Fandíme Slavii, Plzni, Spartě, Baníku či Sigmě. Hrdě nosíme klokana ve znaku i zveme do vinných sklípků pohostinného Slovácka.

Spousta věcí nás rozděluje, jedna velká však spojuje – JSME ČEŠI!

Žijeme v jedné zemi, mluvíme jedním jazykem, spojuje nás stejná historie a navzájem si píšeme kapitoly svých životů. Jsme kamarádi, sourozenci, sousedé, ale třeba i rivalové, soupeři či dokonce nepřátelé. Dohromady však zpíváme stejnou státní hymnu.

Vlastní nezájem, ale i negativním přispění druhých zapříčinilo, že atmosféra na utkáních našeho národního fotbalového týmu klesla na samé dno.

Na zápasech hráčů se lvem i orlicí na srdci nezní oslavné chorály, ani nejsou k vidění krásné choreografie. Kdy naposledy jsme stáli hrdě bok po boku a sborově, s pýchou ve tváři zpívali naší národní hymnu?

Právě touha povznést zápasy naší fotbalové reprezentace stojí za unikátním projektem, kdy společnou řeč našli zástupci aktivních fanoušků většiny klubů v České Republice.

Jsme odhodlaní vytvořit na utkáních české reprezentace skvělou atmosféru. Jsme odhodlaní fandit jako jeden muž našemu národnímu týmu. Jsme odhodlaní sborově zpívat českou hymnu.

Jsme odhodlaní vrátit fotbal do rukou nás, fanoušků.

Jsme fotbaloví fanoušci, jsme vidět, jsme slyšet a naše síla poroste – jsme VLAJKONOŠI!

Naším cílem je sjednotit celý český fotbalový národ pod jednou vlajkou. Chceme zlepšit atmosféru na zápasech fotbalové reprezentace, vymyslet nové chorály i vytvořit choreografie.

Chceme zlepšit distribuci lístků a fotbal přiblížit lidem. Rádi bychom vytvořili fotbalovou kulturu, která přispěje ke zlepšení atmosféry nejen na utkáních české reprezentace, ale i na klubových stadionech. Budeme jasným a čitelným partnerem pro jednání s fotbalovým svazem.

Veškeré informace naleznete na webu www.supporters.cz, ale i na komunitních webech fanoušků většiny klubů. Později chystáme také web vlastní.

Najdete nás také na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Vlajkono%C5%A1i/290836097652561

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište na mail Info@vlajkonosi.cz

Vlajkonoši, povstaňte!

Celý článek na webu Slavia Ultras naleznete zde !
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700