Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 5.5.2014

Utkání dobré úrovně, v němž se hrálo od začátku do konce naplno. 1. poločas byl vyrovnaný, Salvatoru se dařila koncovka, skoro všechny šance přetavil v gól. V kombinaci s dobře chytajícím Geržou musela Slavia hodně zpřesnit hru, což se jí ve druhé polovině druhého poločasu povedlo a definitivně strhla vedení na svou stranu. Nejlepší hráči utkání byli u Slávie Bláha, u Salvatoru Gerža.

Salvator – SK Slavia Praha B 5 : 8 (3:3)
5.5.2014 – 2030 - rozhodčí : Orálek, Polák

SAL : Gerža – Došek, Hladík, Kamaryt, Šlitr, Gondek, Pfaf
SLA : Kučera – A. Hrdina, Šimon, L. Pytloun, Fotr, Petřík, Bláha, Hořák

Branky: 9´- 0:1 – Bláha (Petřík), 13´- 1:1 – Došek (Šlitr), 15´- 2:1 – Hladík (Šlitr), 19´- 2:2 – Šimon (Hořák), 20´- 2:3 – Bláha (Hrdina), 23´- 3:3 – Hladík (Gondek), 31´- 4:3 – Gondek (Šlitr), 34´- 4:4 – Bláha (Fotr), 35´- 4:5 – Hrdina, 37´- 4:6 – Petřík (Hrdina), 43´- 4:7 – Bláha (Petřík), 49´- 4:8 – Šimon (Hrdina), 49´- 5:8 – Gondek (Hladík)