Autor: Jaroslav Pytloun   Vloženo dne: 17.5.2013

V úterý pozdě večer jsme sehráli s B týmem poslední zápas letošní sezony Pražského přeboru s dotehdy vedoucím týmem soutěže Bohemians 1905 B. Sestavu jsme museli několikrát upravit po předem hlášené omluvě Vandase, pondělní omluvě Šmída a Šimona, kteří byli zraněni o víkendových fotbalových zápasech a úterní omluvě Vejvody pro nemoc. Znovu se ukázalo, že jádro našeho mladého mužstva je velmi zdravé, a když je potřeba dokáže zabrat za všech okolností. Touto remízou jsme potvrdili naše konečné pěkné 5. místo v tabulce Pražského přeboru v této sezoně. Do utkání jsme vlétli s nasazením a chutí a vzápětí jsme skórovali. Pak však po individuálních chybách našich méně zkušených a mladších hráčů, které zkušený soupeř v sestavě s prvoligovými hráči (Dlouhý a další), a který šel opakovaně ve dvou sám na naši branku, potrestal a proměnil. Nám se naše šance nedařilo zakončit, ale v závěru poločasu jsme dali kontaktní gól. Poté jsme celý druhý poločas dotahovali jedno až dvoubrankové vedení soupeře. Chvílemi jsme hráli v nejsilnější možné kombinaci Pytloun J.- Čonka, Hrdina A., Sop, Žampa a pak zase v celé uvedené sestavě v devíti hráčích. V závěru, v posledních 5 - 6 minutách se nám opět, tak jako již poněkolikáté 2x povedla power play, kdy Martin Sop dal 2 krásné goly, kterými jsme dosáhli zasloužené remízy. Ten večer jsme si ani nezasloužili prohrát. Všem hráčům děkujeme za přístup a nasazení k utkání.

Bohemians 1905 B - SK Slavia Praha B 6:6 (3:2)
Branky: 2. Hrdina A. (Čonka) 0:1, 23. Žampa (Sop) 2:3, 33. Sop (Řehák) 3:4, 41. Nábělek (Žampa) 4:5, 45. Sop 5:5, 50. Sop 6:6.
Slavia: Pytloun J. - Čonka, Hrdina A. Šimek, Nábělek, Žampa, Sop, Müller, Řehák.