Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 14.2.2013

Pěkné, dramatické utkání velmi dobré úrovně. Slávisté sice pěkně a dlouho kombinovali a měli trvalou územní převahu, do pauzy z toho však vytěžili pouze jednobrankové vedení. Do šancí se mnoho nedostávali ani ve druhé půli, podařilo se jim ale v 39´minutě dostat do vedení 3:0. Kmoši to ale nevzdali a v závěru vyvinuli tlak, kterým donutili mladé slávisty častěji faulovat. V závěru apk nedokázali hráči Slavie podržet míč a po dvou ztrátách a následných faulech umožnili soupeři z 10 metrového kopu a z VPK ze 7 metrů nakonec vyrovnat. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Sop, u Kmochů Kracman.

SK Slavia Praha B - Kmochův Odkaz 3:3 (1:0)

SLA: Pytloun J – Vandas, Čonka, Hrdina, Šmíd, Šimon, Pytloun L, Sop, Nábělek, Ferenc, Jelínek
KMO: Císař – Bílý, Novák, Kolen, Peterka, Kracman

Branky: 23´- 1:0 – Ferenc (Šimon), 35´- 2:0 – Vandas (Sop), 39´- 3:0 – Nábělek (Šmíd), 41´- 3:1 – Kracman, 49´- 3:2 – Kracman, 50´- 3:3 - Kracman
ČK : J. Pytloun (Slavia)