Autor: Martin Suchý   Vloženo dne: 13.11.2012

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a rychle vedli 2:0. Po zbytečné chybě a nekoncentrovanosti jsme dostali kontaktní branku v poslední vteřině 1. poločase. Druhý poločas jsme začali katastrofálně a během chvíle prohrávali 2:3. V této fázi utkání jsme velmi špatně bránili a soupeř si s námi dělal téměř co chtěl. I proto jsme si vzali time out, abychom se uklidnili a začali hrát svoji hru. To se podařilo a dokázali vyrovnat. Soupeř se sice zase dostal do vedení, a scénář byl dále jako přes kopírák. Vyrovnání, a vzápětí šel soupeř znovu do vedení. To už chybělo málo času a tak jsme sáhli k power play nejdříve s brankářem, ale po dvou zkažených přihrávkách jsme museli udělat změny. vyměnili jsme dva hráče a zejména Řehák se velmi osvědčil nejen jako brankář, ale i zakončující hráč, když nejdříve chytil tutovku soupeře, a z posledního protiútoku nastřelil spojnici břevna s tyčí. K odraženému míči se dostal Sop, ten nahrál Šimonovi, který vyrovnal v poslední vteřině utkání. Soupeř jen rozehrál a byl konec. Remíza byla spravedliva, kdybychom nedělali tolik individuálních chyb a více byli soustředěni, mohl zápas dopadnout i v náš prospěch. Velké díky ale patří celému týmu, zejména za zvládnutou power play.

SK Slavia B - PeDF 5:5 (2:1)
Branky: 1:0 Žampa (Muller), 2:0 Šimon (Sop), 3:3 Řehák, 4:4 Petřík (Sop), 5:5 Šimon (Sop)
Slavia B: Pytloun J. - Čonka, Žampa, Ferenc, Muller, Šimon, Pytloun L., Sop, Řehák, Špatka, Petřík.