Vloženo dne: 17.10.2011

Po prvních čtyřek kolech okupuje prozatím B tým osmou příčku tabulky Pražského přeboru, po dvou remízách, jedné výhře a jedné prohře. V tabulce produktivity jsou prozatím nejvýše Sop a Míča, který v současnosti hájil barvy reprezentace do 21 let v přátelských utkáních v Teplicích, a který si vydobyl i své místo v kádru ligového A mužstva.

4. kolo

SK Slavia Praha B – Naděje Praha 1.FC 4: 2 (0:0)
6.10.2011 – 2000 - rozhodčí : Herzog, Vaněk
Územní převaha nebyla dlouho Slavii nic platná, navíc kdyby Naděje měla lepší koncovku, mohla už do poločasu ze svých šancí vytěžit pěkné vedení. Nestalo se tak a Slávisté za to soupeře potrestali. Po přestávce si už tlakem vynutili chyby v obraně Naděje a zaslouženě, byť trochu klopotně, dokráčeli k výhře. Nejlepší hráči zápasu byli u Naděje Pospíšil, u Slavie Kučera.
SLA : Kučera – Wojnar, Blažek, Sop, Vandas, Vejvoda, Míča, A. Hrdina, Bernard
NAD : Pospíšil – Beneš, L. Němec, F. Němec, Vejvoda, Aksamit, Janoušek, Kvasnička, Sláma
32´ - 1:0 – Sop (Vejvoda), 39´- 2:0 – Vejvoda (Míča), 42´- 2:1 – Sláma (Janoušek), 46´- 3:1 – Vandas (Wojnar), 48´- 3:2 – F. Němec (Sláma), 49´- 4:2 – Sop (Kučera)
Bez karet

Bohemians 1905 B – Kmochův odkaz A 3 : 3 (2:0)
6.10.2011 – 2100 - rozhodčí : Herzog, Vaněk
Vynikající utkání jigové úrovně (viz kádr Bohemky). Kmoši se nedali ničím zahanbit a předvedli taktický výkon. Bohemka měla sice více ze hry, ale do dobře postaveného bloku soupeře se jen těžko prosazovala. V poločase se zdálo, že Bohemka získala rozhodující náskok a asi její hráči trochu polevili v nasazení. Za to je Kmoch potrestal vyrovnáním a nezaskočila ho ani brzká odpověď Bartoška. V závěru hráči Kmochů vystupňovali tlak a po sehrání kombinace v power play minutu před koncem definitivně vyrovnali. Nejlepší hráči zápasu byli u Kmochů Kracman, u Bohemky M. Dlouhý.
BOH : J. Bellada – O. Wald, Novotný, Hanzlík, Řehák, Špíšek, M. Dlouhý, Zapletal, Samek, Koudelka, Bartošek
KMO : Císař – Kracman, Kmoch, Pezzopane, Hlaváč, Bílý, Kopecký, Polák
9´- 1:0 – Koudelka (Dlouhý), 16´- 2:0 – Samek (Špíšek), 26´- 2:1 – Kracman (Bílý), 35´- 2:2 – Kmoch (Hlaváč), 38´- 3:2 – Bartošek (Dlouhý), 49´- 3:3 – Bílý (Hlaváč)
ŽK : Koudelka (Bohemians), Pezzopane, Polák (Odkaz)

CFC Swietelski Letňany A – Chemcomex Praha 1 : 3 (1:1)
11.10.2011 – 2030 - rozhodčí : Herzog, Tomšů
Zpočátku vyrovnaný zápas, ve kterém se Letňany ujaly vedení. Po vstřelení branky se více zatáhly do obrany, což byla asi chyba. Chemcomex získal převahu a soustředěně dobýval soupeřovu branku. Tlakem donutil Letňany k chybám, které využil k obrácení skóre. V závěru sáhly Letňany k power play, ale hrubá chyba jejich posledního obránce umožnila Hortovi pohodlně skórovat do opuštěné branky. Kvalitní a slušné utkání. Nejlepší hráči zápasu byli u Letňan Vojta, u Chemcomexu Hort.
LET : Vojta – Charvát, Hostaša, Michálek, Nejezchleba, R. Starý, L. Pulkert, Žoch, Kuchař
CHE : Štefek – Rada, Kovařík, O. Pulkert, A. Štorc, Hort, Havrda, D. Semmler, Mihalík
6´- 1:0 – Michálek (Charvát), 23´- 1:1 – O. Pulkert (Hort), 27´- 1:2 – Havrda, 49´- 1:3 - Hort
Bez karet

SC Radotín – Benago Zruč n. S. B 1 : 5 (1:5)
11.10.2011 – 2130 - rozhodčí : Herzog, Tomšů
Jednoznačná záležitost Benaga, které utkání pojalo jako solidní tréninkovou jednotku. Hráči Radotína v malém počtu dělali co mohli a nechali vynikat nestárnoucí legendu ve své brance. Zpočátku to vypadalo na brankostroj Benaga, ale hostující hráči postupně ztráceli gólový apetit a věnovali se spíše nácviku kombinačních akcí. Zvýšené úsilí až na pokraji sebeobětování ze strany hráčů Radotína pak mělo za následek bezbrankový druhý poločas. Nejlepší hráči zápasu byli u Radotína Petr Kostelník starší, u Benaga Ago Simitči.
RAD : Kostelník st. – Peer, Kostelník ml., Kohoutek, Šerák, Fuchsa
BEN : Ali – A. Simitči, Alaj, Brahimi, Lištván, Ježdík, Hájek, Váňa, Rexha
2´- 0:1 – Lištván (A. Simitči), 5´- 0:2 – Ježdík (Rexha), 10´- 0:3 – Alaj (A. Simitči), 14´- 1:3 – Kohoutek (Peer), 21´- 1:4 – vlastní, 25´- 1:5 – Ježdík (Hájek)
Bez karet

ČZU Praha A – PedF Praha FT A 2 : 1 (2:0)
13.10.2011 – 2000 - rozhodčí : Polák, Orálek
Od začátku se ČZU ujali iniciativy a PedF přehrávali. Do vedení se ČZU dostali šťastnou brankou, když brankář hostí ztratil přehled, kde má míč. Do druhé půle se hráči PedF více osmělili, avšak branku ČZU moc neohrozili. Hosté pak pouze snížili 6 minut před koncem z PK, nicméně domácí i pak hru kontrolovali až do konce a zaslouženě se radovali z vítězství. Nejlepší hráči zápasu byli u ČZU Píšek, u PedF Klamt.
ČZU : Švarc – Herget, Buzek, Jovanovski, Šimlinger, Borák, Píšek
PED : Jančařík – Klamt, Kysela, Kolísek, Valenta, Rejka, Matura
6´- 1:0 – Buzek (Píšek), 18´- 2:0 – Buzek (Píšek), 44´- 2:1 - Kolísek
ŽK : Švarc, Buzek (ČZU), Kysela (PedF)

B.B.V. A – Přírodní vědy 3 : 1 (1:0)
13.10.2011 – 2030 - rozhodčí : Polák, Orálek
Vyrovnané utkání, kde vyčnívali oba brankáři. BBV se sice ujali vedení, ovšem Přírodovědci bránili ze všech sil a podařilo se jim i vyrovnat. Rozhodlo se až ve druhém poločase, kdy BBV dokázali na rozdíl od PřV proměnit 2 PK. Nejlepší hráči zápasu byli u BBV Dixa, u PřV Diviš.
BBV : Janota – Bouda, Kratochvíl, Horák, Bláha, Dixa, D. Mašek
PŘV : Diviš – Jelínek, Francl, Hosl, Knedlík, Poništiak, Rejšek, Smolka, Čermák
8´- 1:0 – Dixa (Kratochvíl), 29´- 1:1 – Čermák (Jelínek), 34´- 2:1 – Dixa, 44´- 3:1 – Dixa (Bouda)
ŽK : Bouda (BBV), Poništiak, Čermák (PřV)

Pořadí Klub Počet zápasů Výher Remíz Proher Vstřel. branky Obdrž. branky Rozdíl skóre Počet bodů Ztracené body
1. PedF Praha FT A 4 3 0 1 16 7 9 9 -3
2. Kmochův odkaz A 4 2 2 0 12 6 6 8 -4
3. B. B. V. A 4 2 1 1 17 12 5 7 -5
4. Benago Zruč n. S. B 4 2 1 1 14 11 3 7 -5
5. Chemcomex Praha  4 2 0 2 12 9 3 6 -6
6. Naděje Praha 1.FC 4 2 0 2 11 9 2 6 -6
7. ČZU Praha A 4 2 0 2 15 18 -3 6 -6
8. SK Slavia Praha B 4 1 2 1 13 12 1 5 -7