Autor: Ondřej Zlámal   Vloženo dne: 12.11.2023

Béčko Slavie ve třetím kole středočeského krajského přeboru nastoupilo na palubovce FK Příbram. Krok s domácím týmem drželo v prvním poločase, po přestávce se už prosadili domácí, kteří si připsali tři body. Dvě branky vstřelil Serhii Kuchuk, stejně jako v předchozím kole se prosadil také Aldiar Kazbekov.

Příbramská Legie přehrála na své palubovce rezervu pražské Slavie zlepšeným výkonem i přesnější střelbou po změně stran, o góly se staral hlavně Šrajn Filip 4+1, hned 4 asistence si připsal Drašnar Ondřej, mladý pražský celek se držel jen do přestávky, všechny jeho branky i asistence obstaraly zahraniční akvizice. Pohledné utkání začalo opatrně, mužstva se zpočátku oťukávala, ale pak se začalo hrát nahoru – dolů. Po 5´hry se ujali vedení domácí střelou Kudelňáka Miroslav, kterému asistoval Bálek Matěj. Dlouho však vedení hostiteli nevydrželo, po minutě hosté srovnali Kuchukem Serhiim. Na další změnu skóre se čekalo celých 10 minut, opětovné vedení Legii trefil Šrajn Filip, po nahrávce Drašnara Ondřeje. O chvilku později ještě přidává pojistku svoji druhou brankou Kudelňák Miroslav, po příhře Šrajna Filipa. V té samé minutě vstřelili hosté kontaktní branku Vovchenkem Mykytou, kterému přihrává Fliashko Denys, hosté tak jdou do poločasové pauzy jen s jednogólovým mankem. Po přestávce začali mít příbramští hráči mírně navrch a po pěkných akcích navyšují vedení na rozdíl tří branek. Trefili se Bálek Matěj a Valta Michal, v obou případech branky přichystal Chytka František. Utkání se přiostřilo a bylo k vidění i dost faulů a pár žlutých karet, tu uviděl i vedoucí mužstva domácích. Hned 6 branek si oba celky schovaly na závěrečnou devítiminutovku. Vedení domácím navýšil trefou Drašnar Ondřej, po příhře Branžovského Marka a pak se třikrát po sobě během 6 minut prosadil Šrajn Filip, měl dvorního nahrávače Drašnara Ondřeje. Hosté vstřelili dvě snižovací branky, přesně zamířili Kazbekov Aldiyar (Kuchuk Serhii) a podruhé Kuchuk Serhii, po asistenci Kazbekova Aldiyara. Hosté tak stále čekají na první výhru v soutěži.

Legie Příbram - SK Slavia Praha B 9:4 (3:2)
Rozhodčí: Soukup Marek, Chyba Michal Diváků: 15 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 10.11.2023 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Kvasnica Michael Časoměřič: Šinágl Miroslav Zdravotník: Mezera Petr AF (akumulované fauly): D 2/5 – H 3/5 Fair-play (trestné body): D 11 – H 12
Branky (asistence): 4. Kudelňák Miroslav (Bálek Matěj), 15. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 17. Kudelňák Miroslav (Šrajn Filip), 24. Bálek Matěj (Chytka František), 25. Valta Michal (Chytka František), 31. Drašnar Ondřej (Branžovský Marek), 32. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 37. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 38. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej) - 5. Kuchuk Serhii, 17. Vovchenko Mykyta (Fliashko Denys), 31. Kazbekov Aldiyar (Kuchuk Serhii), 39. Kuchuk Serhii (Kazbekov Aldiyar)
ŽK: Krejčí Matěj - Kuchuk Serhii, Vovchenko Mykyta
Legie Příbram: Branžovský Marek, Valta Michal, Bálek Matěj, Krejčí Matěj, Chytka František, Drašnar Ondřej, Šrajn Filip, Kudelňák Miroslav
SK Slavia Praha B: Kazbekov Aldiyar, Kuchuk Serhii, Tsopa Andrei, Vlčkov Marcel, Fliashko Denys, Vovchenko Mykyta, Markanych Sviatoslav Nejlepší hráči: Šrajn Filip, Drašnar Ondřej (oba Příbram), Vovchenko Mykyta (Praha B)