Vloženo dne: 18.1.2022

Holota dobře začala, pak však Slavia přidala na otáčkách a na konci prvního poločasu otočila skóre na 4:1. Ve druhé půli se navíc Holotě zranil jeden hráč, takže dohrávali bez střídání. Slavia toho dokonale využila a proměnila zbytek zápasu ve svou exhibici. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Zelenský, u Holoty Gračko. Zelenská opět potvrdil svoje výjimečné postavení v týmu dalším triumfem v anketě hráč utkání.

SK Slavia Praha B – Holota líná 11:4 (4:1)
18.1.2022, rozhodčí: Polák, Orálek
SLA: Ouhrabka – Zelenský, Plíšek, Pytlíček, Trajhan, Kuchta, Mathauser
Branky: 9´- 0:1 – Gračko (Votřel), 12´- 1:1 – Mathauser (Trajhan), 21´- 2:1 – Pytlíček (Trajhan), 22´- 3:1 – Kuchta (Pytlíček), 23´- 4:1 – Pytlíček (Trajhan), 27´- 5:1 – Trajhan (Pytlíček), 29´- 6:1 – Kuchta (Trajhan), 36´- 7:1 – Zelenský (Plíšek), 38´- 8:1 – Kuchta (Pytlíček), 40´- 8:2 – Votřel (Gračko), 41´- 8:3 – Havlát, 44´- 9:3 – Pytlíček, 45´- 10:3 – Mathauser (Kuchta), 48´- 10:4 – Morávek (Gračko), 50´- 11:4 – Pytlíček (Kuchta)
ŽK: Kuchta (Slavia)