Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 14.1.2019

Pěkné, rychlé utkání. Slavia Praha dokázala hlavně v první půli Arsenal přehrávat rychlostí a přesností kombinace, ale hosté bojovali a ve druhé půli se jim i dařili podařené akce, ale selhali v zakončení, zatímco Slavia tvrdě trestala chyby v obraně Arsenalu. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Klíma, u Arsenalu Mráček.

SK Slavia Praha B – Arsenal Praha 8:5 (4:2)
14.1.2019, rozhodčí: Češek, Šebek
Branky: 4´- 1:0 – Trojan (Klíma), 8´- 1:1 – Weis (Matera), 10´- 2:1 – Klíma (Hájek), 12´- 3:1 – vlastní, 20´- 4:1 – Pytlíček (Klíma), 21´- 4:2 – Slowik (Matera), 27´- 5:2 – Hájek (Malý), 31´- 5:3 – Mareš, 39´- 6:3 – Malý (Hájek), 44´- 7:3 – Hájek (Klíma), 48´- 8:3 – Klíma (Malý), 49´- 8:4 – Mráček (Rulf), 49´- 8:5 – Mráček (Rulf)
SLA: J. Žežulka – Zelenský, Hájek, Klíma, Pytlíček, Trojan, Malý, Cabrnoch, Trajhan, Velicka, Havlíček
ARS: Kočí – Matera, Weis, V. Mareš, Rulf, Mráček, Slowik