Vloženo dne: 6.3.2018

Utkání probíhalo za trvalé převahy Slavie a nebezpečných protiútoků Naděje. V první půli byla Slavia málo konstruktivní a neprosadila se. Naopak Naděje proměnila jeden z brejků. Po přestávce vše zlomila penalta za ruku, hned vzápětí vyloučení hráče Naděje a proměněná přesilovka v podání Slavie. V posledních deseti minutách Naděje tlačila, presovala soupeře, ale branku nevstřelila. V závěru se naopak do otevřené obrany prosadili Slávisté. Nejlepší hráči zápasu byli u Naděje Pospíšil, u Slavie Turek.

Naděje Praha 1.FC - SK Slavia Praha B 1:5 (1:0)
6.3.2018, rozhodčí : Herzog, Orálek
NAD: Pospíšil – J. Dvořák, Majer, L. Němec, Jíra, Šíp, Rod, Tvrdík
SLA: Vondráček – Hájek, Turek, Arsovski, Malý, Stejskal, M. Veselý
Branky: 8´- 1:0 – L. Bartoš (Mašek), 19´- 1:1 – Tureček (Reichmann), 20´- 2:1 – Žalud (L. Bartoš), 21´- 3:1 – 13´- 1:0 – Rod (Šíp), 29´- 1:1 – Turek, 31´- 1:2 – Turek (Hájek), 39´- 1:3 – Turek (Stejskal), 49´- 1:4 – Vondráček (Hájek), 50´- 1:5 – Turek (Stejskal)
ŽK: Šíp, Jíra (Naděje)
ČK: Šíp (Naděje)