Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 23.9.2015

Výborné utkání, ve kterém byli v prvním poločase jednoznačně lepší Slávisté, ve druhé půli naopak Holota. Vítězství Slavie bylo v součtu obou poločasů spíše šťastnější, utkání by slušela remíza. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Vejvoda, u Holoty Vrabec. V úvodu jsme loňského vítěze Pražského přeboru zaskočili aktivitou, a vedli již dokonce 5:0. Soupeř však převzal otěže zápasu, byl lepším týmem a otočil stav až na 5:6. Vzápětí však vyrovnal Souček, a v poslední minutě rozhodl povedenou střelou z 10m kopu Borkovec.

Holota líná - SK Slavia Praha B 6:7 (1:5)
23.9.2015, rozhodčí : Kovařík, Orálek
HOL: Morávek – Žitný, Vrabec, Hilas, Klír, Houžvička, Hřebeček
SLA: Roshan, Filinger – Vala, Borkovec, Vejvoda, M. Veselý, L. Veselý, Souček, Dombi, Homola
Branky: 1´- 0:1 – Vejvoda (Homola), 6´- 0:2 – Souček, 10´- 0:3 – Vejvoda (Vala), 11´- 0:4 – Dombi (Souček), 16´- 0:5 – Vejvoda (Homola), 17´- 1:5 – Vrabec, 30´- 2:5 – Hřebeček (Hilas), 39´- 3:5 – Vrabec (Žitný), 41´- 4:5 – Hřebeček (Hilas), 43´- 5:5 – Houžvička, 46´- 6:5 – Houžvička (Vrabec), 47´- 6:6 – Souček (Dombi), 49´- 6:7 - Borkovec