Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 29.4.2015

První čtvrthodině utkání vládla Slavia – v 16´minutě vedla 3:0. Ke konci první půle se do hry dostali i Přírodovědci, během 2 minut snížili na rozdíl jedné branky a hned po pauze i vyrovnali. Po dalších brance na každé straně se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu, podařilo se to PřV, které do vedení poslal v 44´minutě Kupka. Slavia pak vrhla vše do útoku se snahou o vyrovnání, to se jí ale nepodařilo. Nejlepší hráči utkání byli u PřV Nejezchleba, u Slavie Dombi.

Přírodní vědy – SK Slavia Praha B 5:4 (2:3)
29.4.2015 – 2130 - rozhodčí : Kovařík, Vaněk
PŘV: Diviš – Francl, Smolka, Hosl, Nejezchleba, Kupka, Kuchař, Noha
SLA: Kučera – Zelenský, Vala, M. Veselý, J. Veselý, Souček, Dombi, Kosina, Žampa, Šmídek, Káš
Branky: 5´- 0:1 – Kosina (Žampa), 11´- 0:2 – Káš, 16´- 0:3 – Dombi (J. Veselý), 22´- 1:3 – Smolka (Hosl), 23´- 2:3 – Noha (Nejezchleba), 27´- 3:3 – Smolka (Nejezchleba), 30´- 3:4 – Dombi (Vala), 32´- 4:4 – Nejezchleba (Kuchař), 44´- 5:4 – Kupka (Noha)