Vloženo dne: 16.1.2014

Již ve 2. minutě otevřel skóre kanonýr Novotný, což dalo mužstvu potřebný klid. V prvním poločasu právě střelec gólu připravil zvýšení pro Matějku. Do druhého dějství jsme šli s předsevzetím si utkání nezkomplikovat, ovšem opak byl pravdou, po brance Míky, která znamenala snížení. Naštěstí tu byl opět kanonýr Novotný, který nám vrátil dvoubrankové vedení, a po akci Filingera s Brychtou jsme vedli již dokonce 1:4. Plzeň sice bojovala, my ovšem komplikace nepřipustili, a zcela zaslouženě vyhráli.

Indoss Plzeň - SK Slavia Praha 3 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,5), Blažej Petr (7,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 250 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 23. Míka Martin (Šíša Jiří), 34. Míka David (Gabriel Patrik), 38. Koc Václav (Štrajt Michal) - 2. Novotný Pavel (Hrdina Martin), 14. Matějka Tomáš (Novotný Pavel), 24. Novotný Pavel (Eisenreich Jindřich), 29. Brychta Martin (Filinger David), 37. Filinger David
ŽK: Vitouš Ondřej, Míka David - Filinger David
Indoss Plzeň: Vykoupil Milan, Míka Martin, Vitouš Ondřej, Koc Václav, Míka David, Scheinherr Jiří, Šíša Jiří, Böhm Lukáš, Gabriel Patrik, Štrajt Michal, Mižár Jakub, Diviš JakubTrenér: Šindelář Petr
SK Slavia Praha: Krajč Marian, Brychta Martin, Eisenreich Jindřich, Vejvoda Michal, Filinger David, Vandas Pavel, Oliva Petr, Novotný Pavel, Hrdina Martin, Konya Tomáš, Matějka Tomáš, Kučera MartinTrenér: Baborák Jiří