Autor: Ondřej Zlámal, Foto: Pavel Jiřík   Vloženo dne: 19.11.2021

Červenobílí futsalisté měli zápas na palubovce vedoucího týmu 1.Futsal ligy dobře rozehraný, po prvním poločase vedli 2:0, Svarog ale dokázal po přestávce skóre třemi brankami otočit a zvítězit. Slávistické branky vstřelili Jan Homola a Igor Leovski. Slavia prohrála po šesti zápasech v řadě.

Svěřenci Davida Friče si v prvním poločase vybudovali dvoubrankový náskok, když častokrát útočili do postavené obrany, což bylo na palubovce vedoucího týmu tabulky trochu překvapivé. První velkou šanci měl Jan Křemen, který pálil z pravé strany volejem, teplický gólman Hůla ale jeho střelu vyrazil. Ve třinácté minutě se nejlépe zorientoval před teplickou brankou kapitán Jan Homola a otevřel šikovným zakončením skóre. Druhou branku přidal o dvě minuty později Igor Leovski, který se tak trefil už v pátém zápase za sebou.

Po přestávce domácí přece jenom otevřeli hru, nastřelili tyčku a spálili několik dalších šancí. Sílící tlak nakonec přinesl obrat. Ve třicáté minutě nešťastně tečoval Igor Leovski autové rozehrání a míč zapadl za záda slávistického gólmana. Ve 33. minutě získal míč Zdeněk Sláma a prudkou ránou trefil levou tyčku. V závěru Adriano trefil břevno a domácí nevyužili několik dalších nebezpečných situací. Dvě minuty před konce Svarog vyrovnal na 2:2, když před Karpiakem tečoval střelu svého spoluhráče Adriano. Vedení na stranu Teplických v samotném závěru strhl Pacheco.