Autor: Ondřej Zlámal, Foto: Nikol Kuncová   Vloženo dne: 30.3.2019

V posledním kole základní části si slávisté v neurovnaném a nervózním utkání poradili s Olympikem Mělník, který porazili 9.6. Již po třinácti minutách vedla Slavia 6:1 a vše směřovalo k nevídané kanonádě. Nepřesní rozhodčí však tentokrát byli proti futsalu a nastolení dalšího posuzování hry si budeme jako klub chtít nechat vysvětlit. Už toto úterý vstoupí Slavia do play-off domácím zápasem s Interobalem Plzeň. Začíná se v Edenu od 20 hodin.

Svoji premiéru v nejvyšší soutěži si odbyl brankář Adam Vondráček, který svým výkonem rozhodně nezklamal. Slávisté v úvodu zápasu dobře kombinovali a vypracovali si postupně vedení 6:1. Sólo Záruby, trefy Homoly a Klímy do šibenice, nebo kombinace na jejímž konci byl Pršič, stály rozhodně za to. Pak se ale soupeř i díky několika velice sporným momentům dostal zpátky do hry. Červenobílí jeho snahy o dotažení výsledku definitivně ztlumili až v samotném závěru.

Diváci v Edenu viděli celou řadu pohledných futsalových akcí, úvodní gól vstřelil po krásném sólu Záruba, výstavní trefu pod víko branky přidal Klíma, své spoluhráče zásobil asistencemi Marko Pršič. Hattrick v závěru uzavřel také mělnický David Šup. Parádní kombinaci předvedla Slavia ve 2. poločasu po ose Klíma-Krasnič-Pršič-Klíma.