Autor: Slaviafutsal.cz   Vloženo dne: 9.1.2011

fkerapack.cz - Vítězstvím 8:3 nad pražskou Slaviií vstoupili hráči ERA-PACKu do nového roku 2011. Utkání hrané zpočátku v ospalé atmosféře ke konci trochu znervóznělo po tvrdých zákrocích. Do utkání jsme vlétli bleskově. Již ve 2. minutě otevřel skóre Max, který měl na sobě premiérově v barvách ERA-PACKu kapitánskou pásku v soutěžním utkání. Na zadní tyči si Max počkal na nástřel M. Mareše a dopravil míč do branky. V 9. minutě zvýšil Max z podobné akce na 2:0. Ve 13. minutě zvýšil Emerson na 3:0. Účet prvního poločasu uzavřel Roman Mareš - 4:0.

V druhé půli se poprvé prosadili hosté. Novák ve 23. minutě snížil hlavou na 4:1, kdy překonal vyběhnuvšího brankáře Mellera. Během druhé půle se začalo trochu jiskřit. Hosté si neodpustili tvrdé zákroky. Chrudimští následně toto opláceli. V 28. minutě zvýšil Cacau střelou do zcela odkryté branky na 5:1. O minutu později prostřelil Kosina přízemní střelou na bližší tyč domácího brankáře - 5:2. O několik desítek vteřin později využil Radek Mikan přihrávku R. Mareše a z úhlu prostřelil ke vzdálenější tyči hostující brankáře - 6:2. Ve 30. minutě Beránek opět střelou po zemi vedle nohou brankáře Mellera snižuje na 6:3. V 35. minutě utkání předvedl výstavního vlastence hostující hráč Novotný, který naslepo přihrával na brankáře, který ovšem mezitím odběhl k postranní čáře, aby roztáhl hru, a míč doputoval do odkryté branky. V závěrečných dvou minutách si chrudimští vyzkoušeli hru bez brankáře. Tu využil několik vteřin před koncem Emerson a uzavřel účet utkání na 8:3.

Chrudim - Slavia Praha 8 : 3 (4 : 0)
Rozhodčí: Černý Martin (7,3), Černý Ondřej (7,4). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 460
Branky: 2. Max Prates Weber (Mareš Michal), 9. Max Prates Weber (Dentinho De Lima), 13. Dentinho De Lima (Rešetár Lukáš), 15. Mareš Roman (Mareš Michal), 28. Sobral Ricardo (Douglas Da Silva), 29. Mikan Radek, 39. Dentinho De Lima (Sobral Ricardo) - 23. Novák Jiří (Hrdina Martin), 29. Kosina Jan (Novák Jiří), 30. Beránek Jiří (Kosina Jan), 35. Vlastní
ŽK: Mareš Roman, Mareš Michal - Novotný Jiří, Hrdina Martin
Chrudim: Dentinho De Lima, Douglas Da Silva, Meller Tomáš, Kroulík Radovan, Mareš Roman, Max Prates Weber, Mikan Radek, Sobral Ricardo, Rešetár Lukáš, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Vlastní Trenér: Jaroslav Bartušek
Slavia Praha: Löffler Erik, Wojnar Mikoláš, Beránek Jiří, Holeček Michal, Novotný Jiří, Oliva Petr, Kokeš Filip, Hrdina Martin, Novák Jiří, Zapletal Petr, Kosina Jan, Kučera Martin Trenér: Martin Brychta

Text: Tomáš Hamsa