Autor: Slaviafutsal.cz   Vloženo dne: 13.11.2010

eFutsal.cz - Téměř 700 diváků sledovalo páteční utkání Slavia - Indoss Plzeň, ve kterém domácí do nerozhodném poločasu strhli po obrátce vítězství na svou stranu. Báječná atmosféra dohnala domácí tým k zisku tří důležitých bodů. Vedení futsalové Slavie před zápasem deklarovalo, že mu jde především o to diváky a těch se na tribunách sešlo víc než dost. "Podle nás se sešlo na tribuně víc než 650 diváků a co bylo na utkání skvělé je to, že víc než 400 z nich bylo opravdu aktivních a hlasitě náš tým povzbuzovalo," řekl nám k evidentně největší návštěvě

v Jetbull Futsal lize president domácího týmu Daniel Kolman. V samotném utkání se nejprve trefili reprezentanti - na Olivův gól odpověděl hostující Štverák a výsledkem 1:1 i skončil poločas.

Po změně stran se ve 27. minutě trefil opět aktivní Oliva, ale to rozhodně nebylo vše. Indoss se totiž začal tlačit do útoku a měl i několik šancí na vyrovnání. Slavii ale podržel brankář Knobloch, který ve 30. minutě skvěle zlikvidoval i nájezd dvou útočníků soupeře…

Klíčový gól utkání vstřelil ve 32. minutě Zapletal, kterému skvěle předložil míč před odkrytou branku Matějka. A když o dvě minuty později prostřelil Bejda vše co mu stálo v cestě, a zvýšil na 4:1, bylo o vítězích rozhodnuto. Že nadšeně fandící diváci byli spokojeni, o tom není třeba pochybovat a snad si obdobně početná návštěva svou početnou účast na futsalovém utkání zopakuje.

Slavia Praha - Indoss Plzeň 4:1 (1:1)

Branky: 10., 27. Oliva, 32. Zapletal, 34. Bejda - 13. Štverák.
Slavia: Knobloch, Löffler - Bejda, Beránek, Holeček, Oliva, Pacheco, Kokeš, Hrdina, Zapletal, Matějka, Kosina.
Indoss: Kolařík - Kučera, Scheinherr, Vnuk, Míka M., Štverák, Míka D., Kovacs, Holý, Mižár.