Autor: Daniel Kolman   Vloženo dne: 7.6.2010

Ověnčená vítězstvím z turnaje Omar AlMokhtar Cup 2010 v Libyi se vrátila naše reprezentace a také Jiří Novotný. Petr Oliva se nakonec kvůli zlomené ruce turnaje nezúčastnil. I v nominaci dalších reprezentačních výběrů se objevují naši hráči. V Srbsku se během srpna uskuteční Akademické Mistrovství světa, a tento tým jak jsme již informovali, povede trenér Stanislav Bejda. Do předběžné nominace z našeho kádru prozatím zařadil reprezentanty ČR Novotného, Olivu a Pleyera, Holeček je mezi náhradníky. Na začátku srpna bude mít tento výběr soustředění ve sportovním

centru Nymburk, kde se v rámci přípravy utká s Akademickou reprezentací i naše mužstvo. Zde dostanou za Slavii šanci především hráči širšího kádru, aby ukázali zda se chtějí poprat o zařazení do A týmu našeho klubu pro příští soutěžní ročník 1. ligy.

Také reprezentaci do 19 let čeká soustředění 17. - 18.6 v Brně v rámci Turnaje čtyř. První zápas sehraje ČR U-19 proti výběru Polska. I v reprezentaci U-19 pod vedením trenérů Mičkala, Kadlece a Tomana máme svoje zastoupení. V nominaci figuruje Petr Zapletal a Ondřej Míča, mezi náhradníky je Martin Sop.

 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

 

Kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA z.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696; EČ: 1409062
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700