Vloženo dne: 21.3.2016

V sestavě s Ivo Ulichem se naši veteráni vrhli do boje proti favorizovanému Benagu, které opět nasadilo i hráče světového formátu Marcela, který táhne klub ze Zruče nad Sázavou v nejvyšší futsalové soutěži. Ulich si ve hře náramně rozuměl s první opravdovou posilou v historii našeho klubu Michalem Perglem, který v druhé sezóně v Okresním přeboru posílil naše mužstvo z G.Fox Kladno. Ulich zaznamenal čtyři branky.

V 9. minutě jsme vedli již 3:0 a favorita zaskočili. V poločasové přestávce bylo skóre vyrovnané 4:4. Ve druhém dějství soupeř odskočil až na 8:5. Závěrečný finiš již na vyrovnání nestačil, dokázali jsme pouze snížit na rozdíl jediné branky.

Benago je tak již jistým postupujícím do Finále Mistrovství České republiky veteránů, které se uskuteční v Teplicích. Na tom poslední kolo, ve kterém se utkáme s klubem Defect v čele s předsedou Komise futsalu Otakarem Mestekem, nemůže nic změnit.

SK Slavia Praha - Benago 7:8 (4:4)
Branky: 7. Ulich, 8. Pergl, 9. Ulich, 18. Ulich, 46. Ulich, 48. Pergl, 50. Kurucz - 9. Mullai, 13. Mullai, 19. Štorc, 21. Marcelo, 36. Svoboda, 38. Simitči, 42. Svoboda, 46. Štorc.
Slavia: Cicala - Ulich, Křelina, Kurucz, Pixa, Zemánek, Pergl, Tater.
Benago: Klíma - Simitči, Štorc, Svoboda, Starý, Mullai, Marcelo.