Autor: eFutsal.cz   Vloženo dne: 22.11.2018

Tento víkend odstartují své nejvyšší soutěže juniorské týmy v kategoriích do 17 a do 19 let. Jak jsme již informovali, soutěže se dočkaly zajímavé změny, týmy již nejsou rozdělené do skupin východ a západ, ale v obou kategoriích je jen jedna soutěž. Celkem v nich bude bojovat po 15 týmech, místo po odstoupivším Gardenline Litoměřice zůstalo neobsazené.

PROGRAM 1. TURNAJŮ JUNIORSKÝCH LIG U17 A U19

sobota 24.11.2018 - SH Neratovice
10.00 | U-17 | Olympik Mělník - Svarog Teplice
10.50 | U-19 | Olympik Mělník - Svarog Teplice
11.40 | U-17 | Interobal Plzeň - Svarog Teplice
12.30 | U-19 | Interobal Plzeň - Svarog Teplice
13.20 | U-17 | Olympik Mělník - Interobal Plzeň
14.10 | U-19 | Olympik Mělník - Interobal Plzeň

sobota 24.11.2018 - SH KP Brno, Vodova 1 a 2
10.00 | U-17 | Helas Brno - Sparta Praha (Vodova 1)
10.00 | U-17 | Tango Hodonín - Slavia Praha (Vodova 2)
10.50 | U-19 | Helas Brno - Sparta Praha (Vodova 1)
11.40 | U-19 | Tango Hodonín - Slavia Praha (Vodova 1)
12.30 | U-17 | Tango Hodonín - Sparta Praha (Vodova 1)
13.20 | U-17 | Helas Brno - Slavia Praha (Vodova 1)
14.10 | U-19 | Tango Hodonín - Sparta Praha (Vodova 1)
15.00 | U-19 | Helas Brno - Slavia Praha (Vodova 1)

neděle 25.11.2018 - SH Březenecká, Chomutov
08.30 | U-17 | Baník Chomutov - ERA-PACK Chrudim
09.20 | U-17 | Rapid Ústí n/L. - Nejzbach Vysoké Mýto
10.10 | U-19 | Baník Chomutov - ERA-PACK Chrudim
11.00 | U-19 | Rapid Ústí n/L. - Nejzbach Vysoké Mýto
11.50 | U-17 | Rapid Ústí n/L. - ERA-PACK Chrudim
12.40 | U-17 | Baník Chomutov - Nejzbach Vysoké Mýto
13.30 | U-19 | Rapid Ústí n/L. - ERA-PACK Chrudim
14.20 | U-19 | Baník Chomutov - Nejzbach Vysoké Mýto
15.10 | U-17 | Baník Chomutov - Rapid Ústí n/L.
16.00 | U-19 | Baník Chomutov - Rapid Ústí n/L.

neděle 25.11.2018 - SH Jeseník
09.00 | U-17 | Gamaspol Jeseník - Démoni Česká Lípa
09.50 | U-17 | ASM Dolní Loučky - FT ZS Liberec
10.40 | U-19 | Gamaspol Jeseník - Démoni Česká Lípa
11.30 | U-19 | ASM Dolní Loučky - FT ZS Liberec
11.20 | U-17 | ASM Dolní Loučky - Démoni Česká Lípa
12.10 | U-17 | Gamaspol Jeseník - FT ZS Liberec
13.00 | U-19 | ASM Dolní Loučky - Démoni Česká Lípa
14.50 | U-19 | Gamaspol Jeseník - FT ZS Liberec
15.40 | U-17 | Gamaspol Jeseník - ASM Dolní Loučky
16.30 | U-19 | Gamaspol Jeseník - ASM Dolní Loučky
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

 

Rychlý kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA o.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696  EČ: 140906
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Tel.:+420 728 171 713
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700