Vloženo dne: 29.1.2016

Páteční derby bylo označeno jako maximálně rizikové a tomu odpovídají bezpečnostní opatření před halou a zejména uvnitř haly, kde bude mimo jiných bezpečnostních prvků využito i kamerového systému k bližší identifikaci fanoušků, kteří by nerespektovali Návštěvní řád haly, týkající se zejména používání pyrotechniky.

Jménem policejních složek, FAČR a jménem vedení obou klubů ještě jednou apelujeme na návštěvníky futsalového derby, aby v hale nebylo použito žádné pyrotechniky. V případě neuposlechnutí hrozí nařízení FAČR, že utkání bude předčasně ukončeno a následná derby pražských S se budou vždy hrát za zavřenými dvěřmi, tedy bez diváků.

Věříme, že nikdo z fanoušků nebude mít zájem poškodit futsal jako sport a fandění zůstane v mezích.

(Převzato z webové stránky www.sparta-futsal.cz)

Jako klub SK Slavia Praha futsal se připojujeme k této výzvě. Doufáme ve výraznou podporu fanoušků klubu SK Slavia, v čistě sportovních intencích. Pevně věříme, že žádný z fanoušků nechce poškodit náš klub jakýmkoliv chováním, které by ohrozilo zdárný průběh zápasu a vystavilo náš klub postihu v jakékoliv formě.

 
 
« Zpět na seznam

PARTNEŘI KLUBU

Praha 10

Rychlý kontakt
  • SK Slavia Praha futsal - klub futsalu FIFA o.s.
  • Sídlo: Vladivostocká 1460, 10000 Praha 10
  • IČ: 26645696  EČ: 140906
  • E-mail: info (a) slaviafutsal.cz
  • Tel.:+420 728 171 713
  • Uni Credit Bank: 2110673563/2700