Autor: Jan Šimon   Vloženo dne: 20.1.2014

Do utkání jsme vstupovali s pokynem držet míč a nepouštět se do otevřené hry nahoru dolů. Nedá se říci, že by jsme tento pokyn nedodržovali, ale v průběhu prvního poločasu se nám často stávalo, že jsme se nechali unést hrou a zapomínali na taktické pokyny, což by kvalitnější soupeř rychle a nekompromisně potrestal. Po osmi minutách jsme se dostali do dvoubrankového vedení a tím se znatelně uklidnili. Škoda jen, že jsme soupeři v posledních vteřinách prvního poločasu dovolili snížit. Ve druhém dějství se dlouho hrálo bez branek a hlavně z naší strany to vypadalo na festival zahozených šancí. Hlavně situace dva na jednoho, či tři na dva, jsme měli vyřešit a dotáhnout do gólového konce. V posledních pěti minutách se ale projevila značná únava soupeře a tři branky ve dvou minutách v síti B.B.V. rozhodly o jednoznačném výsledku.

Velmi dobře se předvedl Dan Dvořák, který si počínal zcela sebevědomě a pracoval pro tým na obou stranách hřiště. Stejně tak celý zápas udržel velice slušnou kvalitu Láďa Pytloun a oba si tak, coby nejmladší v hale, zaslouží pochvalu. Nerad bych ale, aby to vypadalo, že ostatní nepředvedli kvalitní hru a hlavně, když si uvědomíme, že značná část hráčů vstřebává nemalé dávky zimní přípravy na fotbalové scéně, patří i jim uznání a poděkování za předvedenou hru a přístup k zápasu.

SK Slavia Praha B – B.B.V. 8 : 4 (4:2)
20.1.2014 – 20:30 - rozhodčí : Češek, Vážan
Mladíci Slavie hráli rychlý futsal a BBV měla s jejich hrou velké problémy. V poslední desetiminutovce padlo 5 branek. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Blasco, u BBV Dixa.

SLA : J. Pytloun – Žampa, Šimon, Dvořák, Konya, Vejvoda, L. Pytloun, Blasco
BBV : Janota – Dixa, Havlíček, Mašek, F. Bartoš, Žalud, Tesař

Branky: 7´- 1:0 – Žampa (J. Pytloun), 9´- 2:0 – Blasco (Šimon), 9´- 2:1 – Žalud (Havlíček), 21´- 3:1 – Blasco (Šimon), 22´- 4:1 – Dvořák (Vejvoda), 25´- 4:2 – Bartoš (Dixa), 34´- 5:2 – Konya (Blasco), 45´- 5:3 – Bartoš (Dixa), 46´- 6:3 – Šimon (Žampa), 46´- 7:3 – Šimon (Žampa), 48´- 8:3 – Vejvoda (Blasco), 50´- 8:4 – Dixa (Havlíček)