Vloženo dne: 10.9.2018

Již do poločasové přestávky rozhodli slávisté o své výhře a bylo jen otázkou, jak vysoké bude skóre, které se hráčům BBV alespoň opticky podařilo zkorigovat. Nejlepší hráči zápasu byli u BBV Žák, u Slavie Žežulka. V utkání dostali prostor především hráči juniorských týmů.

B.B.V. – SK Slavia Praha B 3:10 (1:7)
10.9.2018, rozhodčí : Češek
BBV: Janota – Dixa, Bajgar, F. Bartoš, Valoušek, Scheithauer, Žák, M. Havlíček, P. Havlíček
SLA: J. Žežulka – Zelenský, O. Žežulka, Šprungl, Hájek, Klíma, Turek, Sita
Branky: 3´- 0:1 – Turek (Hájek), 7´- 0:2 – O. Žežulka (Turek), 9´- 1:2 – Valoušek (Bajgar), 10´- 1:3 – O. Žežulka (Klíma), 12´- 1:4 – Klíma (Sita), 13´- 1:5 – Klíma (Turek), 17´- 1:6 – Sita (O. Žežulka), 22´- 1:7 – Turek (O. Žežulka), 32´- 1:8 – O. Žežulka (Hájek), 36´- 1:9 – O. Žežulka (Turek), 40´- 1:10 - Turek (Sita), 48´- 2:10 – Bartoš (Žák), 50´- 3:10 – P. Havlíček (M. Havlíček)