Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 21.11.2017

V prvním poločase hráči PedF nestíhali pohyb a kombinace slávistů a vypadalo to na debakl. Ve druhé půli hosté přidali, naopak domácí uspokojeni výsledkem polevili v koncentraci a byla z toho slušná přestřelka. Pěkné utkání se zaslouženým vítězství Slavie. Nejlepší hráči zápasu byli u Slavie Turek, u PedF Šíma.

SK Slavia Praha B - PedF Praha FT 8:5 (5:1)
21.11.2017, rozhodčí : Češek, Šebek
SLA: J. Žežulka – Šimon, Ondřej, Sedláček, Turek, Cabrnoch, Čermák, Beneš, Krstevski, Hájek
PED: Kundert – Klamt, Kysela, Šíma, Mejzr, Knopf, L. Rejka, Klucký
Branky: 4´- 1:0 – Ondřej (Cabrnoch), 5´- 2:0 – Turek (Sedláček), 13´- 2:1 – Šíma, 20´- 3:1 – Turek (Sedláček), 23´- 4:1 – Hájek (Cabrnoch), 25´- 5:1 – Krstevski (Turek), 34´- 6:1 – Turek (Krstevski), 35´- 7:1 – vlastní, 40´- 7:2 – Šíma (Kysela), 46´- 7:3 – Šíma (Klucký), 47´- 7:4 – Šíma (Rejka), 49´- 8:4 – vlastní, 50´- 8:5 – Rejka (Šíma)