Autor: Martin Havlíček   Vloženo dne: 11.11.2015

Velice opatrné utkání, v němž nikdo nechtěl udělat chybu a inkasovat. To se událo až v závěru poločasu, kdy se po chytře zahraném autu a přesné dorážce dostala Slavia do vedení. Přírodovědci se v druhé půli snažili o vyrovnání, ale po chybě obrany šla Slavia do dvoubrankového vedení. To hosty trochu uspokojilo, PřV toho dokázali využít a pět minut před koncem vyrovnat. Ke třem bodům pomohla slávistům nedisciplinovanost hráčů Přírodních věd v podobě velkého množství faulů. Hosté využili jeden ze dvou 10 metrových kopů a při závěrečné power play domácích ještě upravili na konečných 2:4. Nejlepší hráči zápasu byli u PřV Noha, u Slavie Zelenský.

Přírodní vědy - SK Slavia Praha B 2:4 (0:1)
11.11.2015, rozhodčí Orálek, Polák
PŘV: Vojta – Hosl, Smolka, Noha, Knedlík, Nejezchleba, Formánek
SLA: Roshan – Zelenský, M. Veselý, L. Veselý, Dombi, Souček, Káš, Žampa
Branky: 22´- 0:1 – Souček (Zelenský), 43´- 0:2 – Káš (Dombi), 44´- 1:2 – Nejezchleba (Noha), 45´- 2:2 – Noha (Nejezchleba), 47´- 2:3 – Žampa, 49´- 2:4 – Žampa (Zelenský)
ŽK : Vojta (PřV)