Autor: Michal Pavlík   Vloženo dne: 14.3.2014

Úvod utkání na Slavii byl hodně hektický. Teplice vedly brankou Slámy 1:0, ale už ve 4. minutě srovnal P. Novotný. Nicméně o dvě minuty déle vedli opět hosté, když se prosadil obrovitý Guilherme – 1:2. Tento stav vydržel až do přestávky.

Ve druhé půli Slavia rázem vyrovnala po trefě A. Hrdiny, ale pak přišly dva rychlé údery Teplic, které odskočily na dvoubrankové vedení. Ve 27. minutě ještě vykřesal naději pro Slavii Míča, jenže závěr střetnutí patřil hostům, kteří nakonec vyhráli 6:3. Slavia tak v tabulce klesla na osmé místo těsně za Spartu.

SK Slavia Praha - Balticflora Teplice 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,2), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 150 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 4. Novotný Pavel (Filinger David), 21. Hrdina Antonín, 27. Míča Ondřej - 2. Sláma Zdeněk, 6. Ladeira Guilherme (Holý Michal), 23. Novotný Jiří (Ribeiro César António), 24. Ribeiro César António (Sláma Zdeněk), 33. Novotný Jiří (Ladeira Guilherme), 39. Brandt Jean Pierre
ŽK: Oliva Petr - Novotný Jiří
SK Slavia Praha: Krajč Marian, Brychta Martin, Žampa Viktor, Hrdina Antonín, Vejvoda Michal, Filinger David, Oliva Petr, Novotný Pavel, Hrdina Martin, Míča Ondřej, Matějka Tomáš, Kučera MartinTrenér: Baborák Jiří
Balticflora Teplice: Severino Tiago, Novotný Jiří, Kiliján Jakub, Letra Da Costa Ferreira, Ribeiro César António, Sláma Zdeněk, Salák Michal, Holý Michal, Batista Ribeiro Emerson, Brandt Jean Pierre, Kalina Jan, Ladeira GuilhermeTrenér: Sláma Zdeněk